Wpis z mikrobloga

Dobra zgłupiałem i nie wiem co mi leży w kompie. Byłem pewny ze to procek, bo były podobne objawy co kiedyś, ale jak wyciągam ramy to ogarnia się i piszczy. Wsadzałem inne ramy i tez się nie uruchamiał. Jak wsadzałem swoje ramy pojedynczo lub w dualu w 1 i 2 slot, nie działał, jak wsadzałem pojedynczo w 3 i 4 również nie banglał, ale jak wsadziłem w dualu w 3 i 4 to załapał. Ale również tak nie do końca, bo nie uruchamia się za pierwszym razem. Teraz jak chodzi to procek dalej trzyma ładnie napięcia a temperatury w spoczynku 28-30, zaraz odpalę benchmarka i zobaczę czy się wykrzaczy || W sumie wiatrak na cpu chodzi głośniej niz zazwyczaj, ale to również może być winna albo płyty głównej albo procka ()


#randomanimeshit #originalcharacter #shizukusuzunari #anime
Hajak - Dobra zgłupiałem i nie wiem co mi leży w kompie. Byłem pewny ze to procek, bo...

źródło: comment_s0qDTPEzCAcyCX0sxm37pkVZtLwUWtxY.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Hajak: Sprawdź czy w właściwe sloty wkładasz ram, ostatnio widziałem filmiki z których wychodziło że co płyta to obyczaj.

Ale pewnie ram lub płyta nie domaga, można również bios postawić na nowo, może to coś da.
  • Odpowiedz