Wpis z mikrobloga

@MatexN: wygląda tandetnie i jest tandetny, jedna osoba już mi go odradzała, podłokietniki są niepraktyczne, a podparcie odcinka lędźwiowego źle skonstruowane
@MatexN: Ostatnio szukałem sobie fotela i miałem okazje przetestować właśnie ten był na wystawie. To jest tragedia pod każdym względem, wygody, wykonania, regulacji. Jakiś dzieciak przyciągnął ojca i go zmusił żeby je kupić i chyba właśnie te dzieci wystawiają te pozytywne opinie, jeśli nie masz okazji do zobaczenia go na żywo nie pchaj się w to. Serio Ci mówię.
Ostatnio szukałem sobie fotela i miałem okazje przetestować właśnie ten był na wystawie. To jest tragedia pod każdym względem, wygody, wykonania, regulacji. Jakiś dzieciak przyciągnął ojca i go zmusił żeby je kupić i chyba właśnie te dzieci wystawiają te pozytywne opinie, jeśli nie masz okazji do zobaczenia go na żywo nie pchaj się w to. Serio Ci mówię.


@Crow7422: ( ͡° ʖ̯ ͡°) Od obecnego mnie tak
@MatexN: Też szukałem, i w jakiejś galerii było z 40 różnych krzeseł, z czego koło 10 właśnie typowych dla graczy. Załamałem się testując je, nie ma nawet opcji że z czasem da się do tego przywyknąć.
W sumie skończyłem na zwykłym siatkowym Markus'ie, wziąłem go na test z możliwością zwrotu i tak już zostało. Idealne może nie jest ale w końcu szyja przestała boleć, a już nie nie mogłem wytrzymać, nie
@MatexN: Tego nie było na wystawie, ze zdjęcia wygląda fajnie. Tyle że ja więcej niż 500pln bez możliwości wymacania fotela stwierdziłem że nie wyłożę, a w odsyłanie strasznie nie chciało mi się bawić, więc ograniczyłem wybór do tego co znalazłem na miejscu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)