Wpis z mikrobloga

Kiedy już dostałem się do technikum, dokładniej to na technika informatyka to dali mi skierowanie na badania. Każdy musi je przejść, na początku poszedłem do ośrodka gdzie mi kazali iść tam pomierzyli mnie i skierowali do szpitala do okulisty, z tego co pamiętam to było to badanie wzroku u okulisty, a zagrożeniem był monitor komputerowy. Poszedłem sobie oczywiście osoby z tym skierowaniem miały pierwszeństwo, ale żeby każdy był zadowolony to wchodziły 2 osoby ze skierowaniem a potem jedna z kolejki, ale nie o tym będzie ten wpis. Czekając w kolejce nudziło mi się, w szpitalu ściany grube, to miałem problem z zasięgiem. Tak sobie siedzę a patrze że przyszła jakaś dziewczyna, taka przeciętna. Pomyślałem, że pewnie będzie ze mną do klasy chodziła - nie sprawdzałem wcześniej list. No i przysiadłem się do niej i zagadałem tekstem ,, też czekasz w tej kolejce ?" Jak się okazało po godzinnej rozmowie, że też potrzebuje tego zaświadczenia tylko, że na studia bo będzie robiła coś z rezonansami magnetycznymi czy coś takiego. Chciałem się z wami podzielić tą historią, żebyście wiedzieli że czasami dziewczyna ze studiów wygląda na 16 lat, oraz, że jak jesteście normalni to możecie i zagadać do dziewczyny tekstem ,, też jedziesz tym pociągiem ?"

#truestory #takbylo #przegryw #wygryw #podrywajzwykopem
  • 5
  • Odpowiedz