Wpis z mikrobloga

@AcekPlacek: nie znam typa ani nie wiem co to ZF, z Jazinem z DW to mnie tylko nick i kolor łączy i nigdy nie twierdziłem że ja to On, malo tego nawet pisałem ze to nie On :D nie wiem ktory cos tam do niego miał ale świety nawet w stopce mial z tego co pamiętam jakis opis sugerujacy ze z modami z DW mu nie po drodze, zresztą akurat o
@Tycior: wracaj tam skąd przyszłeś i dalej sobie rozmawiaj o której robiłeś kupę!!! Ja pierdziu jakie tak posty piszą, widać że siedzi tam cała elita internetu, hahaha. Wczoraj byłem w lesie na grzybach i zgadnij jakiego znalazłem - rydza (Rudy, rudy rydz)
@Tycior: na DW było sporo userów nie tylko w DL ale i w innych działach też więc szkoda tylu znajomości. Inne warezy to nie to, oprócz DL w innych działach hula wiatr. I chwała dla Niego że chce ściągnąć userów z byłego DW. A że admin DW dał ciała na całej linii i zwinął interes bez żadnego info to trochę co niektórych boli.
@AcekPlacek: Tak tylko nikt nie pójdzie tam bo strona ma podobną nazwę, DW to właśnie ludzie i tacy z którymi się żyło w zgodzie i z takimi którzy denerwowali ale dzięki temu miał swój charakter a jak ktoś jeszcze nie otworzył a zaczyna pisać Ty nie przychodz, Ty tez nie bo to forum dla normalnych to co mozna o takim dzbanie pomyśleć.
@AcekPlacek:

Kontynuujesz tradycje stylu prymitywno - prostacko - arogancko - debilno - chamsko - knajacko - dziecięco naiwnego jaki panował na zlikwidowanym forum i chcesz je przenosić tutaj . Więc zabieraj swoje łopatki, grabki, wiaderka i co tam jeszcze masz - i maszeruj dziarsko na nędzne popłuczyny po tamtym forum i tam rób za agitatora.