Wpis z mikrobloga

Hej jako, że mam dzisiaj ostatnie "młode" #urodziny to robię #rozdajo niespodzianki. Nie powiem co to, ale powiem tylko, że rzecz materialna a nie jakiś śmieszny obrazek z internetów, czy inne terefere. Losowanie dzisiaj o tradycyjnej 21:37. Wszyscy mogą plusować - nie jestem zielonkofobem. Mam nadzieję na 29 plusów, bo jak od 10 lat siedzi się na stronie dla przegrywów to atencja staje się największą internetową walutą (ludzie od bitcoina kłamią). Przy okazji reklama ;) Zajrzyj na mój blog z robionyim przeze mnie pierdółkami ( ͡° ͜ʖ ͡°) madeinhome.pl
Kami-chan - Hej jako, że mam dzisiaj ostatnie "młode" #urodziny to robię #rozdajo nie...

źródło: comment_m3QnKGyxyfLboTnsHV0AsbkHVCgeLDuD.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
@Kami-chan:
1. Najlepszego wszystkiego i bycia szczesliwa ciagle i wciaz.
2. Bardzo ladnie wydany komiks, chyba tez kupie :)
3. Zaszedlem na bloga, ale to kompletnie nie moj klimat, nic mi sie nie podoba, choc dziecku nawet ladnie przygotowalas pokoj.
Pozdro i milego dnia!
  • Odpowiedz
@WuDwaKa: O chui, Ty pomarańczowy, czy dobrze zgaduję, że to jakieś postanowienie związane z trzydziestymi urodzinami, wejściem w "poważny" wiek? Bo miałem to samo :D
  • Odpowiedz
@Kami-chan: jak to mozliwe ze masz jeszcze wazny dowod osobisty ? Sa wazne tylko 10 lat. Chyba ze dwa lata po 18 zmieniłas miejsce zamieszkania na stale. Kupilas wlasna chate w wieku 21 lat?
  • Odpowiedz
@Kami-chan: Myśl o tym i "przebolej". Ale do tego trzeba po prostu dystansu. Wtedy o ile np. zdrowie dopisuje masz gdzieś czy czujesz się staro, czy młodo o ile czujesz się dobrze ;p
  • Odpowiedz