Wpis z mikrobloga

#channeling #mistycyzm #paranormalne #teoriespiskowe #demony

Autorski tag #alternatywneteorie

Kolejna część różnych alternatywnych teorii pochodzących z channelingów. Poprzednia.

:::::::::: 452. Śmierć i duchy.
Osoby mocno tkwiące w twardej fizycznej rzeczywistości, lub innymi słowy, osoby mocno stąpające po Ziemi, po śmierci mogą nie uwierzyć w swoją śmierć. Po prostu osoby takie gwoli tego że nie wierzą w nic poza fizycznym życiem, po śmierci, nadal posiadając świadomość, czasami wypierają ze świadomości swoją śmierć.
Częstotliwość świadomości tych ludzi jest na tyle zbliżona do fizycznej częstotliwości, że mogą oni być dostrzegalni przez żywych ludzi. Tym właśnie są duchy.
Strach przed duchami wynika między innymi z uświadamiania sobie że my sami możemy się znaleźć w takim stanie.

:::::::::: 453. Białe światło widziane po śmierci.
To co widzimy zaraz po śmierci wynika z systemu przekonań nabytego za życia. Może to być, zależnie od przekonań, białe światło, Jezus, Budda itd.
Tak przy okazji, wiele systemów wierzeń istniejących w naszym świecie zostało stworzonych przez ciemne siły z poza naszego świata, w celu przekierowania nas po śmierci w określonym kierunku (sprzyjającym tym ciemnym siłom) dalszej egzystencji.

:::::::::: 454. Niektóre istoty pozytywne czasami dobrowolnie przechodzą na "ciemną stronę mocy" ze względu na nudę.
Ot po prostu bycie "dobrym" ich nudzi, a będąc potężnym po "jasnej stronie mocy", po przejściu na "ciemność" można stanąć na wysokiej pozycji co jest atrakcyjne. Tak było z Lucyferem.
Może mieć miejsce także odwrotna przemiana. Ciemne istoty mogą przejść na jasność. Wchodzą wtedy w stan "kwarantanny" co nazywamy czyśćcem.

:::::::::: 455. "Jestem Lucyferem".
Niektóre ciemne istoty, zarówno w channelingu jak i przy jakichś rytuałach, podają się za Lucyfera. Co jest oczywiście kłamstwem. Lucyfer nie jest czymś w rodzaju pojedynczej istoty z którą można się skontaktować.

:::::::::: 456. Demony wykorzystują poczucie winy i żal do ściągania energii z ofiary.
Nie ma tutaj miejsca na najmniejszą litość. Demon przyczepi się nawet do matki cierpiącej z powodu utraty swoich dzieci, i będzie ją jeszcze bardziej gnębił psychicznie.
Poczucie winy z naszej ziemskiej perspektywy wydaje się uzasadnione, jednak z wyższej perspektywy wszelkie wydarzenia, czy to bolesne czy nie, są tylko niezbędną lekcją, a wprowadzanie się z ich powodu w poczucie winy jest bezsensownym zaniżaniem swojej "wibracji" co sprzyja atakom.
damianooo5 - #channeling #mistycyzm #paranormalne #teoriespiskowe #demony

Autorski...

źródło: comment_FJN9uOKEUq89ypgMmwilJP41KMqVBXQr.jpg

Pobierz
  • 5
@damianooo5: skąd posiadasz tą wiedzę? tag naprawdę mi się podoba przeczytałem wszystko, i jestem na bieżąco, jednak może polecisz jakieś fora, filmy o tej tematyce