Wpis z mikrobloga

Mirki, czy miał ktoś kiedyś taką dziwna sytuację z #tinder że w trakcie rozmowy zniknęła wam para, ale nie było to usunięcie? Skąd to wien? Bo jak do mnie loszka napisała i kliknąłem w powiadomienie to mogłem wejść w konwersacje i jej odpisać, ale sam tej pary wyszukać nie mogę.

Przez jakiś głupi błąd straciłem możliwość pogadania sobie z naprawdę fajna i nieglupia loszka... Ech. Miał tak ktoś?
  • 12
@minusuj nauczka na przyszlosc. W sumie gadałem że dwie godziny z nią, ale wiedziałem, że mogłaby to być fajna znajomość. Można ją jakoś odnaleźć czy nie ma szans? ?
@outsider1 może na jakimś spotted, spoted Tinder czy co , sam nie wiem czy istnieje

Może jeszcze napisze o ile nie ma takiego samego przypadku jak ty, ew napisz do suportu że apka leci w #!$%@? i niech dadzą ci seks w ramach rekompensaty
Dobra, wystalkowałem ją metodą prób i błędów na Facebooku i... rozmyśliłem się. Kurde fajnie się z nią gadało, ale po zobaczeniu większej liczby zdjęć stwierdzam, że chyba nie chce w to brnąć. Wygląda inaczej niż na #tinder ...