Wpis z mikrobloga

#serwis #iphone #prawo
Witam
Mam pytanie odnośnie serwisu
Oddałem iPhona do naprawy, nie działał głośnik i mikrofon ale tylko przez dzwonie przez telefon, na messengerze ,Skype dzialal. Okazało się że coś na płycie głównej, moduł GSM czy coś takiego
Telefon został naprawiony ale zepsuli aparat i nie umieją naprawić.
Dałem im kilka dni żeby spróbowali jeszcze go zrobic, ale na razie nie dzwonią więc pewnie dupa . Telefon po gwarancji .
Moje pytanie teraz, co mogę zrobić jeśli nie uda im się naprawić aparatu ? Jeszcze nie wiem co mi zaproponują i chciałem się przygotować przed spotkaniem.
Z góry dzięki za pomoc
  • 8
@zaklety25: Strzelam w ciemno, że oddałeś telefon do lokalnego serwisu.
Już był wpis o tym, że kuzynka oddała telefon, zapłaciła za usługę nie sprawdzając czy wszystko działa, już nie wspominając o tym, że nie dostała paragonu ani sprawozdania z przyjęcia sprzętu do naprawy.

Tak się kończą historie jak chce się przycebulić.
@Rycerz_Klatki_Schodowej mam pełny raport ,przed oddaniem wszystko sprawdzaliśmy wszelkie wady zostały napisane w raporcie, najpierw dałem 50 zł za sama diagnoze po tym mieli powiedzieć ile wyniesie naprawa. Po pewnym czasie zadzwonili że poszlo coś w płycie głównej i naprawa miedzy 400 albo 600 i sprawdzali dalej,
Serwis zajmuje się tylko naprawa Apple i miał bardzo dobre opinie , tu o cebulę nie chodziło
@zaklety25: amatorzy bo w 6S problem z audio przy polaczeniach komorkowych(GSM/LTE) to problem z procesorem wiec kaplica i nikt tego sie nie podejmie ale cisnij ich bo za niewiedze sie placi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pan_Slon podobno naprawili ten problem z audio ale mogą kręcić. Na ten moment będę cisnął żeby ode mnie odkupili ten telefon skoro nie da się go już naprawić, już wolałem działający aparat bo do pracy mi potrzebny był,