Wpis z mikrobloga

@Caesarus: Teoretycznie nic się nie dzieje, bo w AMD miałbyś już połamane piny. Tutaj niekoniecznie, choć trzeba spojrzeć na socket płyty głównej.

Co mogłeś zrobić wcześniej, by to się odkleiło normalnie? Albo rozgrzać procesor pod obciążeniem, a potem próbować odkleić radiator ruchami jakbyś wkręcał i wykręcał żarówkę, albo teraz musisz to rozgrzać powietrzem.
@Caesarus: Nikt nie używa prostego triku?

Weź nitkę albo nawet jakiś cieniutki sznureczek, nałóż i piłuj, zejdzie bez problemu. To co zostaje trzeba będzie skrobać albo alkoholem potraktować. Pasta wygląda na to najtańsze gówno na bazie silikonu xD Też kiedyś używałem na swoim Duronie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A procesor to pewnie Prescott albo coś podobnego. gimbynieznajo ale Intel używał PGA przez jakiś czas ;)
@pablo_see: Izopropanol najlepszy, aceton też da radę tylko trzeba uważać by poza czapkę nie smarować.

@nowywinternetach: Ale nie wiem do czego teraz uderzasz, ja tylko dałem sposób na rozdzielenie w najbezpieczniejszy sposób procesora od radiatora chłodzenia. A czyszczenie czapki to już nie tyle co użyty środek ważny co zwyczajne skupienie przy czyszczeniu. Mój prescott się normalnie czyścił bez problemu.