Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@brovar Proste. Moja żona miała takie piersi jak ją poznałem, że jak zobaczyłem je pierwszy raz to myślałem że będę płakał jak pułkownik Kwiatkowski :) Oczywiście dziecko zrobiło swoje szkody, ale wiem jakie wspaniałe piersi może mieć kobieta ważąca 47kg przy wzroście 160cm.
  • Odpowiedz
@brovar: @Akuratt: @KrnabrnyDzik: ale wy wiecie, że era sztucznych cycków w kształcie piłeczek do tenisa już dawno minęła? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz sztuczne biusty robi się tak, żeby wyglądały naturalnie - są w kształcie łezki, umieszczone niżej niż te tradycyjne, żeby piersi delikatnie opadały jak naturalne. Niestety, ale te są sztuczne - pod koniec gifa widać nawet wyraźnie zarys implantów (
whiteglove - @brovar: @Akuratt: @KrnabrnyDzik: ale wy wiecie, że era sztucznych cyckó...

źródło: comment_WDVuTchiWXDslfN64sbvNVsZiOajYnQa.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Koryntiusz nie.

Po pierwsze, jakość jest słaba i nawet jeśli tam jest blizna, to jej nie widać. Dziewczyna może też je przykrywać makijażem.

Po drugie, blizny nie muszą być tylko pod piersiami. Popularne jest również nacięcie dookoła sutka (ta opcja jest droższa niż blizna pod piersią z wiadomych powodów). Mała blizna, prawie niewidoczna gdy się zagoi. Implanty można też wsadzić przez nacięcie pod pachą.
  • Odpowiedz
@whiteglove Spoko, ale ja oglądałem specjalnie kilka zdjęć, gifów i filmów - nigdzie nie ma blizny. Skończmy ten temat - ja jestem przekonany, ze są naturalne. Wy, ze sztuczne. Na tym poprzestanmy.
  • Odpowiedz
A jakby one jakimś cudem miały być sztuczne to ja proszę o wincyj takich sztucznych cycków, bo to jest #!$%@? perfekcja, a i cyc jest mięciusieńki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rybsonk: A i na pewno dziewczę z gifa urodziło dwójkę dzieci. Ty masz ze sobą jakiś problem? Jak tak, to idź po jakąś pomoc, a nie sie na wykopie głupio udzielasz.
  • Odpowiedz
@rybsonk: Nie mam teraz możliwości dokładnego przeczytania całości. Przy szybkim przeszukaniu wyczytałem, że faktycznie ma dzieci (więc faktycznie przepraszam, że twierdziłem inaczej), regularnie ćwiczy (co w oczywisty sposób wpływa na wygląd ciała) i że przeszła kilka "female related surgeries" - może plastykę piersi, a może pochwy. Jak gdzieś przeoczyłem stwierdzenie wprost, że miała boob job, to wskaż, w którym punkcie.
  • Odpowiedz