Wpis z mikrobloga

@matra: Nie wiem ile jeszcze wypadków musi być z tymi groźnymi rasami, żeby je w końcu zakazali. Zakazać, odebrać właścicielom, będzie lepiej dla wszystkich. Tylko patole rajcują urodzeni mordercy.
  • Odpowiedz
@matra: kiedy miałem kilka lat to mój brat miał amstaffa z chodowli elegancki po selekcji. Chodziłem sobie z nim na spacery i jak ciągnąłem za smycz to grzecznie szedł tam gdzie go prowadziłem. Myślałem sobie wtedy: ale jestem silny! Miałem z 9 lat. Snoopy był najgrzeczniejszym psem jakiego znałem nikogo nigdy nie ugryzł
  • Odpowiedz
@matra: sugerowanie, ze wszystko zalezy od psa xD moj ma 10 lat i to najspokojniejszy pies, wziety ze schroniska. Nawet nie trzeba bylo behawiorysty do szkolen, zwyczajne wychowanie. Ale uprzedzone przegrywy jak juz jeden wyzej hurr durr zakazac, uspic, wszystkie unieszkodliwic oneoneoneoene!11
  • Odpowiedz
Nie wiem ile jeszcze wypadków musi być z tymi groźnymi rasami, żeby je w końcu zakazali. Zakazać, odebrać właścicielom, będzie lepiej dla wszystkich. Tylko patole rajcują urodzeni mordercy.


@michalsedziwoj: na szczęście są jeszcze na tym świecie ludzie, którzy mają własny mózg, a nie tacy, jak ty, za których myślą media. Nawet mi cie nie żal...
  • Odpowiedz
@michalsedziwoj: musisz być strasznie smutnym człowiekiem, zamkniętym w swoim świecie złudzeń. Zacznij myśleć samodzielnie, wyrób sobie opinię na podstawie własnych spostrzeżeń i doświadczeń, tylko do tego przydaje się ograniczyć internet, w tym wykop. Ludzie tutaj są jak ograniczone barany, jeden przez drugiego powtarza coraz to lepsze kretynizmy, klepiecie te same formułki bez zastanowienia się nad ich sensem, ile Ty masz lat, 17? Jak 17 to jeszcze byłabym w stanie zrozumieć, że
  • Odpowiedz
@michalsedziwoj czemu biały rycerzu? A, no tak, bo autorem wpisu jest kobietą, co automatycznie dla takiej #!$%@?, jak ty musi oznaczać wyśmianie osoby mające takie samo zdanie, jak op... Ja #!$%@?, jaki ty jesteś żałosny... XD akurat parę ładnych lat mam psy tej rasy, więc jestem w stanie coś o tym powiedzieć, ale spoko, żyj dalej swoim smutnym, #!$%@? jak własny umysł życiem xD
  • Odpowiedz