Wpis z mikrobloga

Jestem już przy krańcu polskiego drzewka, mogę powiedzieć już dużo więcej niż to co na testowym. Pierwsze tiery jak to pierwsze tiery papierowe, trzeba uważać, VI tier podobał mi się w kwestii działa, ale mobilność to jakaś pomyłka xd, ku mojemu zaskoczeniu odbijał strzały z VI z większej odległości. VII bardzo polubiłem głównie ze względu na działo które posiada i potrafi czasami odbić, VIII powiedział bym taka trochę lepsza wersja IS-3, jeśli chodzi oczywiście o siłę ognia, a i pancerz również potrafi odbić. Dzisiaj udało mi się zbadać rano na 50TP topowe działo 130mm które jest jeśli chodzi o mnie jest prawdziwym cudeńkiem, po pracy zbadałem jeszcze wieżę i zawieszenie. Dzisiaj mógłbym mówić o sporym szczęściu gdyż wygrałem 17 z 22 dzisiaj rozegranych bitew ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) już myślałem że śnię. To działo 130mm na nim to jest złoto. Czołg potwornie polubiłem, liczyłem że będzie dobry i spełnił moje oczekiwania. Nie wiem czy to dobry wynik, ale póki co po 59 bitwach 1972 dmg średniego z czego nie cała połowa na 130mm. Nie zamierzam zaniżać tego wyniku. Został już tylko 60TP do zrobienia i drzewko kompletne ( ͡° ͜ʖ ͡°). A jak wam się podoba całe drzewko? Zapraszam do dyskusji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wot #worldoftanks
  • 8
@Prychacz: Pamiętam pierwszą grę 45TP na testowym, obok mnie jedzie 40TP, a ja go wyprzedzam i takie "EEEE zaraz przecież to med, jak to jest go wyprzedam czołgiem ciężkim" ( ͡° ͜ʖ ͡°).

@wuju84 @goferonio @SaberOne: Czyli jeśli chodzi o postępy drzewka innych, to tłumaczy dlaczego najczęściej jestem jedynym 50TP w bitwie :D, trochę mnie poniosło ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale 60TP