Wpis z mikrobloga

  • 5
Ależ się zagotowałam wczoraj przez ukraińca z #uber. Zamówiłam przejazd z lotniska do domu, aplikacja wyceniła ją na maks 23zł, bierę. Patrzę, znowu ukrainiec więc już byłam ostrożna. W ostatecznym rachunku:

-wybrał dłuższą trasę przez obwodnicę
-nie zjechał z obwodnicy w najbliżej mojego domu miejscu tylko wjechał na autostradę i tam wybrał kolejny zjazd
-wjechał 2 uliczki szybciej niż nawigacja mu mówiła ignorując dwukrotnie znaki o ślepej uliczce
-w terenie zabudowanym 90km/h
-z 23zł zrobiło się 58zł

I to wszystko przy włączonej nawigacji. Na moje żądania jazdy zgodnie z nawigacją najpierw twierdził, że tam są korki, a później kompletnie mnie ignorował i mówił, że będzie dobrze XD

Także serio nie polecam jazdy z ukraińcami XD zgłoszenie poszło i najpierw pani z pomocy zwróciła mi nadwyżkę ceny, a dzisiaj jednak napisali, że 100% zwrotu się należy. Ale co w szoku byłam, że tak można lecieć w kulki!
  • 5
  • Odpowiedz
@Vydra Ale to jest głupota z jego strony. Przecież to jest niemal oczywiste, że coś takiego nie przejdzie i koniec końców dla niego się to dobrze nie skończy. Totalnie nie rozumiem ludzi, którzy coś takiego odwalają. I to w systemie, gdzie przecież widać to jak na dłoni. Szczęście w nieszczęściu, że support elegancko zadziałał.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@selenita66 Jedyne co mi przychodzi do głowy to to, że mógł pomyśleć, że nie jestem miejscowa i się nie zorientuję. No ale małpa by wpadła na pomysł, że jak się ma telefon z nawigacją przymocowany do deski to pasażer też widzi, że nie jedziesz zgodnie z trasą. Nie ogarniam, cwany lisek dostał #!$%@?ą ocenę i nie zarobił na swoim przejeździe nic, a coś czuję, że uber może chcieć jeszcze od niego wyjaśnień.
  • Odpowiedz
@thewickerman88 Akurat motyw z jeżdżeniem w kilka osób na jednym koncie na zmiany nie przejdzie. Od jakiegoś czasu aplikacja kierowcy pilnuje czasu, przez jaki jest się zalogowanym i wymaga bodajże 6h przerwy na każde 12h pracy. Ale nieprawidłowości jakieś na pewno się zdarzają.
Jak wsiadasz i widzisz, że za kierownicą jest ktoś inny niż na fotce, to koniecznie to zgłaszajcie. A dla bezpieczeństwa najlepiej w ogóle wtedy wysiąść.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@thewickerman88 Jak kilka razy będą zmuszeni zwrócić 100% kwoty to może rzeczywiście coś zaczną z tym robić. Oby bo z nimi strach jeździć czasem. W tamtym roku wracaliśmy w nocy do domu i szalony rajdowca ukrainiec odwrócił się do nas i powiedział "spokojnie, ja nie jestem #!$%@?". Dobrze, że ja byłam, bo bym wtedy chyba padła XD
  • Odpowiedz