Wpis z mikrobloga

@mando5: akurat jest mobilny
sam mam thinkpada serii x, tylko 3 generacje do tyłu
jest mobilny, tylko przeszkadza powiększona bateria, która jest dosyć ciężka
  • Odpowiedz
@mando5: no zależy co chcesz na nim robić
przede wszystkim polecam sobie zainstalować linuxa tak jak op, tylko z lżejszym środowiskiem graficznym niż gnome, lub kde
no i prócz tej mobilności jest jeszcze dosyć pancerny- z racji tego, że jest już dosyć stary i tani nie obchodzę się z nim jak z jajkiem. Biorę do łóżka i czasami jak się wiercę to z niego spada
Wczoraj rano sobie na niego na
  • Odpowiedz
@mando5: z nimi (wszystkie generacje praktycznie) jest problem, że większość poleasingowych ma matryce TN, a jak się trafi jakiś IPS, to nadal jasność bez szału, aby używać na zewnątrz. No ale udało mi się trafić x250 z jasnym IPS FHD, oraz SSD i jest rewelacja, jakieś 1.3k używka z allegro od osoby prywatnej. Nic więcej mi na razie nie potrzeba do szczęścia. Ewentualnie można wymienić baterię, aby był max, ale na
  • Odpowiedz
  • 0
@TMBRK
Dzieki za zaproponowanie systemu ale podziekuje i win10 by wleciał.

No wlasnie tak jak OP pisal. Nie spodoba sie to stowke strace przy odsprzedazy, no ale pomysle pomysle jeszcze ;).
  • Odpowiedz
@mando5: Thinkpady są naprawdę spoko, jedynym mankamentem są whitelisty w biosie (tylko konkretne modele kart sieciowych są przyjmowane, jak włożysz, bez modyfikacji biosu to Ci się system nie załaduje). Mam X230T, za 700pln kupiłem około pół roku temu (i5 + 4GB RAM + 240GB SSD). Bateria trzyma ok 3,5h
Nie ma co inwestować w wersję z i7, bardzo szybko następuje throttling i wydajność spada do poziomu i5.
Szczerze, jak szukasz czegoś
rannyrabarbar - @mando5: Thinkpady są naprawdę spoko, jedynym mankamentem są whitelis...

źródło: comment_vNUFKExFxhbabQ50KUHrrxlJyyhRZAg7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz