Wpis z mikrobloga

@rtg_: A sprawdź jakie dane wysyła twój bank do odbiorcy np wyślij przelew do kogoś z rodziny


@sylwke3100: wlasnie sprawdzałem i niby podaje tak jak przychodzi z mojego banku, jedyna roznica jest taka ze w formularzu envelo sie podaje ulice i miejscowosc, a moj adres to wies + miejscowosc dla poczty, wiec moze sie rozchodzic o dodatkowe "ul. " w envelo...

@rtg_ a jak były zakładane konta w tych Bankach?
@rtg_ w takim razie T-Mobile Usługi Bankowe i Nest Bank odpadają, nie potwierdzisz z nich swojej tożsamości. Jak zawierałeś umowę z mBank?
@FHA96: czemu odpadaja? z mbankiem zawieralem przez jakiegos przedstawiciela podpisujac fizyczna umowe. ale probowalem tez weryfikowac przez mbank i nie poszlo
@rtg_ jeżeli chodzi o mBank, wypróbuj kombinacje:

- ul. Twoja Miejscowość
- Twoja Miejscowość
- Kod Pocztowy

W Envelo wpisz tak samo.
@rtg_ jeżeli chodzi o mBank, wypróbuj kombinacje:


@FHA96: przy przelewie wychodzacym sie nie da nic podac, przechodzi to przez bm.pl wiec dane sa automatyczne, w envelo podanie tylko mojej miejscowosci juz probowalem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@FHA96: udało się zmienić adres - button do zmiany był całkiem gdzie indziej niż się spodziewałem bo przy dowodzie. niestety mbank wysyła adres jako ul.Miejscowość bez spacji więc wciąż nie przechodzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@FHA96: probowalem:
ul: moja miejscowosc
miejscowość: moja miejscowosc
kod pocztowy

oraz:
ul: moja miejscowosc
miejscowosc: miejscowosc poczty
kod pocztowy

wraz z odpowiednia zmiana w mbanku i dodaniem ul. do mbanku