Wpis z mikrobloga

Siema Mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°) potrzebuje waszej pomocy !

Z pół roku temu trafiłem w TV na serial/program emitowany na (stacje pokroju discovery). Ochotnicy zaczynali w punkcie A i musieli dotrzeć do punktu B, uciekając przed policją. Jak im się uda to wygrywają jakąś tam nagrodę pieniężną. Akcja działa się bodajże w Wielkiej Brytanii , wywieszali listy gończe za tymi osobami , monitoring w całym kraju był sprawdzany , przypadkowi ludzie dzwonili że widzieli owe osoby. Osoby wcielające się w rolę ochotników uciekały pojedynczo bądź w dwójkach , więcej nie pamiętam bo oglądałem tylko 1 odcinek.

#csiwykop #seriale
  • 17
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@URANUSs: "14 przeciętnych Brytyjczyków próbuje grać rolę osób ściganych. Do dyspozycji mają tylko 450 funtów. Z ich pomocą muszą uniknąć schwytania przez profesjonalnych detektywów przez kolejnych 28 dni." No nie wiem ()
  • Odpowiedz
@Nito: Na pewno nie , bo tu widzę każdy odcinek jest o czymś innym , jak wtedy obejrzałem jeden odcinek , to osoba która uciekała, ani nie została złapana ani nie uciekła , czyli musiała być kontynuacja i kolejne odcinki
  • Odpowiedz
@Nito @c12h22o11: Powiem ci , że sam już zgłupiałem. Pamiętam wtedy dwie młode dziewczyny uciekające i 1 faceta który uciekał w pojedynkę i ich saga trwała w miarę długo. Nie chce mi się wierzyć, że w tamtym odcinku przedstawili 14 par i ich losy w niespełna godzinę, ale jest to wielce prawdopodobne. Postaram się znaleźć odcinek online i zdam relację czy to to. Tak czy owak dzięki !
  • Odpowiedz