Wpis z mikrobloga

Mirki od jakiegoś czasu eksperymentuje z tanimi daniami. Chciałem spytać czy bylibyście zainteresowani przepisami na tanie śniadania/obiady/kolacje? Zamierzam stworzyć tag właśnie z takimi przepisami + kanał na YT. Może jeszcze Instagram jednak chciałem wiedzieć czy w ogóle ktoś z was byłby tym zainteresowany.

  • 29
  • Odpowiedz
@next720: Nie może zabraknąć.

Polska jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około 100zł miesiecznie.

Właśnie kończe taki miesiąc za 100zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet przejedzeony,
  • Odpowiedz
@next720 Wołaj jak wystartujesz i Mirki i Węgierki ocenią po trzech przepisach. Interesuje mnie tylko czy dania będą pożywne, w miarę zdrowe i nie za tłuste. Bo np. Taki karczek z ziemniakami wszystko smażone na oleju drogie nie jest, ale pewnie zawał przed trzydzieską :D

Tak serio serio jestem ciekawy ;) Powodzenia i nie zapomnij o mnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@next720: cebulę kroimy w krążki, układamy na patelni, smażymy najpierw gora, potem trochę dół i rozbijamy do środka jajko. Do dużych krążków kurze do małych przepiórcze, jak kto woli. Można też do dużych dać kilka przepiórczych - fajny efekt. Przykrywamy żeby się szybciej zrobiło. Sól + pieprz i voila. Dla chętnych można utarty ser dać na wierzch przed przykryciem. Całość możemy jeść samo albo na chlebie. Pozdro
  • Odpowiedz
@next720: Oby to nie bylo jak z tymi prostymi i szybkimi przepisami ze stronek a jak sie zaczyna przygotowania do dania to okazuje sie ze potrzeba skladniki z kazdego kontynentu swiata
  • Odpowiedz