Wpis z mikrobloga

@virnik: za cenę półtorej baterii (sam różowy mod kosztuje 49 ziko, jeżeli jeszcze jest dostępny) szkoda nie wziąć chociażby na zapas, który będzie leżał w plecaku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rearus: Chciałem kita bo nie mam żadnego atomizera, nic, null. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chyba poczekam na tego smoka vape pen 22 co z Ali idzie, jak będzie mi mało to pobawię się tymi boxami, może jakieś swoje grzały ( ͡ ͜ʖ ͡) Tak się nakręciłem, że już pół neta i filmików zobaczone (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@virnik: to daj sobie siana lepiej z góry z tym smokiem (dzisiaj widziałem na mirko, że komuś wybuchł chyba x8 po odłączeniu od ładowarki, a to nie jest odosobniony przypadek ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i w opcji ultra najbardziej budżetowej kup sobie tego różowego pico i np. używanego serpenta mini albo inny sensowny atomizer na 22 mm
  • Odpowiedz
@virnik: Tesla Wye 200 W jest za niecałe 130 ziko w czeskim magazynie GB - bardzo fajne zasilanie, do tego trzeba liczyć około 100 za atomizer, może trochę mniej jakby się udało coś przycebulić z używanych ofert, ale raczej poniżej 7-8 dyszek się nie zejdzie jak ma być coś sensownego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rearus: Kusisz kusisz ( ͡º ͜ʖ͡º)
Różowa mnie zaebie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Może w tym magazynie też jest jakiś spoko atomizer na gotowe i robione grzałki? ()
  • Odpowiedz