Wpis z mikrobloga

http://www.wykop.pl/ramka/4506227/dramatyczny-apel-o-pomoc-ofiary-znanego-patostreamera-szukaja-pomocy/

Polecam, przeczytajcie. Jest tu wyliczone to, co robi Daniel ze swoja rodzina i ex dziewczyna i sa podane nowe informacje. Daniel powinien zostac przez wykop zbanowany tak jak Gural. To jest czlowiek, ktory dla kasy robi wszystko. Smieje sie za naszymi plecami z nas, spi w hotelach i wypycha sobie portfel. Obrzydliwy czlowiek. Ale wydaje mi sie, ze niedlugo zacznie miec problemy i mam nadzieje, ze bedzie placil takie odszkodowania i kary, ze znowu skonczy na sluchawce i ten usmieszek mu zejdzie z ulanej mordy

#danielmagical #patostreamy
  • 25
@kajtusS: Absolutnie nie chcę tu bronić magicala bo sam życzę mu żeby sprawiedliwości stało się zadość i karma wróciła ale większość opisów przy linkach do tzw. shotów jest mocno podkoloryzowane (np. policjant pyta się czy może sobie zrobić z magicalem zdjęcie- przecież ewidentnie widać że policjant wyśwmiewa swoją postawą pseudo celebrytę i tak przyśmieszkował szydząc a może chciał zobaczyć jaka będzie reakcja grubasa który ma okropnie zawyżone ego i w sytuacji
@s-k-fantasyfactory: nie bede minusowac, bo masz racje, wpis jest podkoloryzowany, ale to akurat malo znaczace punkty. Dla mnie waznym jest to, ze koles spi sobie w czystej poscieli w hotelu, imprezuje i je na miescie, nawet nie ma go juz na tych streamach na tej melinie. Zostawia po prostu wlaczone kamery i Gohe, Jace, Lukasza i tam jeszcze Pezeta albo kiedys Baobaba, zanimsie zbuntowal. I zarabia na nich. Zamienil mieszkanie matki
@pebl: udostepnilam dla ogolu i wydzwieku, nie jestem na tyle zaznajomiona z zyciem na melinie, zeby wiedziec czy szczegoly sie zgadzaja. Wiem tylko, ze Daniel to %@/#;÷
@kajtusS: przecież to właśnie jest główny cel grubasa. Zniszczyć matkę i jeszcze na tym pieniądze zarabiac. Problemy Tucznika to sie zaczną jak ona umrze zobaczycie... Wtedy podejrzewam, że słuzby sie za niego wezmą. Bo w Polsce zawsze sie cos dzieje jak dojdzie do tragedii. Do tego ze skarbówką ma problemy za nieplacenie podatków. Jego przyszłość będzie w Zakładzie Karnym. Już 2 jego "ziomków" tam siedzi. Arsen i Małysz
@Mateo094: wiem, ze wtedy zaczna sie problemy. I to bedzie jego koniec, bo po smierci Gohy nikt go nie bedzie ogladal. Ale chyba troche jej szkoda, co? Nie darze Gohy sympatia, ale nikt nie zasluguje na smierc. Goha jest w takim momencie zyciowym, gdzie picie to juz nie jest jej wybor. I nawet fizycznie nie moze tego zrobic. Nieszczesliwa kobieta z masa problemow. Kazdy potrzebuje milosci. Kazdy czlowiek. Musi wiedziec, ze
@kajtusS: Dla mnie zastanawiająca jest ta bierność rodziny Gochy. Przecież każdy uposledzony by dostrzegł, że Grubas zniszczył matkę tymi streamami i jeszcze na tym w luj siana kosi. A Zocha, jej córka (dla niego kuzynka) spotykają się na jakichś grillach rodzinnych, na swieta z Tucznikiem. Oczywiscie Gocha z Garbatym zostaja w domu. To jest #!$%@? normalne?? Mi #!$%@? jako obcej osobie byłoby wstyd podać ręke temu odyńcowi, a co dopiero mowic
@Mateo094: no tez mnie to zastanawia. Prawie zapomnialam, ze ona ma siostre przeciez. Kurde, nie wiem sama. Pewnie siostra chxiala jakos pomoc, ale sie poddala. Ale to jiz jest teraz taki moment, ze trzeba zalatwic przymusowy odwyk i ja stamtad wyciagnac. Ale najbardziej to ona sie powinna Lukaszem zaintetesowac. Bo ten chlopak potrzebuje rodziny. Potrzebuje jakiegos wsparcia i ciepla.
@kajtusS: szkoda i nie szkoda... Bo wiesz ktoś musiał tego grubasa tak wychować skoro on wszystko przelicza na pieniądze, wykorzystuje wszystkich. Gocha jest nieco podobna do Grubasa (ale grubas juz Goche dawno przebił). To widać niestety... Ma bardzo wysokie mniemanie o sobie mysli, ze jak pracowala 2 lata to juz kazdy moze jej usługiwać, a jak ktos tego nie zrobi to zostaniesz zwyzywany. Widać to chocby jak traktuje Jace. Podaj to,
@Mateo094: ech, masz racje. Beznadziejna sytuacja. Ale moze jakby Daniel jej nie dostarczal tyle alkoholu to staczalaby sie wolniej. I jakby mieszkanie nie bylo taka melina to jeszcze bs cos ugotowala, kiedys nawet wychodzila z domu. Moze Jaca by wyremontowal te lazienke, a Lukasz mial swoj pokoj. Nie byliby przykladna rodzina, ale nie byloby tak zle. Kiedys w ogole jeszcze Daniel sprawial takie wrazenie, jakby mu chociaz troche na tej rodzinie
@kajtusS: A kto miał skierować? Sąd oczywiście. Przecież nikt nie przyjdzie do nich do domu i nie wyciągnie Gohy siłą - dostanie nakaz stawienia się w ośrodku i tyle. Dopiero jak go zlekceważy, to przyjdą po nią do domu. ale do tego jeszcze długa droga. Na pierwszej rozprawie w tej sprawie się nie stawili w sądzie.
A chowają się przed policją, jak ktoś zadzwoni na komisariat, że za bardzo szaleją.
@yosemitesam: no wlasnie ostatnio nie szaleli, a policja przyszla po poludniu i Lukasz ja straszy, ze ida po nia. Ostatnio to samo bylo nad ranem. I ktos musial przeciez wystapic o ten odwyk przymusowy dla niej, uswiadomic odpowiednie sluzby o jej problemie. Siostra?
@kajtusS: Ja nie wiem, jakie sprawy w sądach oni mają. Łukasz straszy, bo lubi:)
Na pierwszej rozprawie Goha nie była, usprawiedliwienia nie miała, więc teraz pewnie sąd zarządzi doprowadzenie przez policję. Z tego co wiem, choć mogę się mylić, to wniosek do sądu o odwyk kieruje organ samorządu terytorialnego, w tym wypadku - jakaś jednostka urzędu miasta. A ponieważ to rodzina patologiczna, to informacje dostają od policji. Do tego sprawa Łukasza,
@yosemitesam: cale szczescie. Pewnie nie przestanie pic, ale moze ja tam podkuruja i oogarnie sie na tyle, zeby postawic Danielowi jakies warunki dotyczace streamowania. Jak Daniel bedzie dobrym synkiem, to moze na mame czeka wyremontowana lazienka po powrocie, chociaz watpie ;)