Wpis z mikrobloga

Tak jak już pisałem parę miesięcy temu kiedy to wszyscy mówili ze Fabiański to do Liverpoolu albo innego Arsenalu, Polak to bramkarz na Championship i to nie jest na wyrost. We WHU puszcza niemalże same szmaty a prędzej czy później na jego miejsce w 1 składzie wskoczy Adrian. Za wyniki nie odpowiada tylko on, ale jest jednym z głównych winowajców sytuacji w obecnym West Hamie. Obrona gdy on broni to jakiś #!$%@? rak i mam nadzieję że zimą #!$%@? z klubu a WHU sie utrzyma z innym graczem między słupkami. #premierleague #pilkanozna #fabianski #polscypilkarze
  • 6
@kemawir123:

Polak to bramkarz na Championship i to nie jest na wyrost.

idź spać Janusz.

WHU sie utrzyma z innym graczem między słupkami.

WHU się nie utrzyma nawet z Edersonem, de Geą albo innym top bramkarzem. Nawet najlepszy bramkarz świata nie uchroni zespołu w stu procentach przed padaką którą jego zespół gra w polu i obronie.
@ashmedai: nic dziwnego xD po okienku transferowym niektórzy wróżyli im nawet walkę o puchary ale jak widać dzbanom prędzej do walki o to żeby z PL nie #!$%@?ć się w dwa sezony do League One xd
@SunnO: Nie oglądałem ich meczu dzisiaj ale co czytam to mają jeszcze nadzieję, że skończy się jak z Crystal Palace w ostatnim sezonie gdzie po 8 meczach dopiero zapunktowali i koniec końców zostali w PL.