Wpis z mikrobloga

@Garg84: najlatwiejszy w obsludze, sporo artykulow do tej dystrybucji na digitalocean, a na pewno z tego bedziesz korzystac jak nie znasz linuxa, w miare aktualne paczki, na stronie producentow oprogramowania typu docker, nodejs itd na 100% bedzie instrukcja jak zainstalowac to na ubuntu
@Garg84: Instaluj ubuntu. Ja mam vps na arubie i spoko, niejedną aplikację tam stawiałem, właśnie w node i z mongodb :) Chociaż i tak najlepiej sobie dockera zainstaluj i masz wywalone na jakieś repozytoria i konfigurowanie środowiska
@Garg84 Też się męczyłem z dockerem. Na windowsie mam zainstalowanego dockera na ubuntu wsl potem odpalam wirtualną maszynę ubuntu przy użyciu VMware player, odpalam dockerowego daemona(wyłączyć trzeba enkrypcję) i wszystko elegancko działa.
@Garg84, @kebab-case Wiem, że to VPS za 4 złote i nie można nic od tego wymagać, ale nie macie problemów z tym, że na Arubie wywala wam często SSH? Przez kilka miesięcy korzystałem i zrezygnowałem przez to że często zrywało połączenie przez SSH (terminal się zacina)