Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mam ja premixa VampireVape PhatDrizzle. Dodałem do niego 10 ml jakiejś słabej bazy (kilka mg nikotyny). Smak był super, zapach też, słodki bardzo, ogólnie niebo w gębie. Razem z dziewczyna paliliśmy wszystko było ok, aż w końcu zaczął tracić smak. Myśleliśmy, że grzałka jest do wymiany, no to wymieniliśmy. Zalałem na nowo (dokładnie, odstał jeszcze zalany) i teraz jest kompletnie bez smaku. Pozostaje po nim tylko posmak kapcia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wie ktoś czego to może być przyczyna? Kilka razy dolewany był i było ok, aż tu nagle nie da się tego palić, a szkoda wywalać bo jest ponad połowa buteleczki jeszcze. Atomizer mam Smok Spirals Tank. Pierwszy liquid 10ml smakował zajebiscie. Potem ten premix też przez kilka dolewek, aż tu nagle takie coś. Pomuszcie Mircy (,)
#epapierosy #epapieros
  • 9
@Mir0: ale nabrał jakieś dziwnego smaku czy poprostu jest spłaszczony? No jak grzałkę wymienialeś to nic innego mi do głowy nie przychodzi,ja jak jakiś liquid vapuje to po dniu praktycznie nie wyczuwam smaku tylko glicerynę z bardzo delikatnym posmakiem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mir0: poczytaj o "vaper's tongue" chociaż 2 osobom na raz wątpię żeby się przytrafiło. Z drugiej - jak używaliście tego i tylko tego kilka dni...
@Waspin: No właśnie dlatego dla mnie to dziwne. Możliwe, że po prostu stał długo i ten glikol wypłynął na wierzch i tak się zrobiło?? Mieszałem po tym braku smaku dość mocno znowu ale nie pomogło zbytnio ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mir0: jakoś wątpię, żeby się z powrotem "odmieszało", mam liquidy, które leżakują po 3 mies i nigdy ich nie mieszam po pierwszym tygodniu. Jakoś się nie rozwarstwiają