Wpis z mikrobloga

Za nami 11 głosowanie, w czasie którego aż 1721 mirków oceniło serial animowany "South Park".
44% osób zaznaczyło, że widziało pojedyncze odcinki, 26% z Was widziało większość serialu, również 26% osób widziało cały serial, a tylko 4% nie widziało nawet jednego odcinka.
Według Was perypetie mieszkańców South Park zasługują na ocenę 8,78, co jest wynikiem wyższym od tego na Filmwebie (7,9), ale za to bardzo zbliżonym do oceny na IMDb (8,7).

Dziś proponuję głosowanie na kolejny serial, który dla wielu osób będzie pewnie nostalgiczny - "DuckTales" (Kacze opowieści; 1987-1990; UWAGA: chodzi o serial z podanego okresu, w tej ankiecie nie oceniajcie proszę nowej wersji tego tytułu)

Tag do obserwacji/czarnolistowania: #wykopowekreskowki

Zasady: Oceniamy kreskówki oraz filmy animowane z różnych okresów. Głosujemy w skali 1-10, ocena będzie uśredniona i porównana z ocenami na portalu IMDB i Filmwebie. Głosowania będą się odbywać co 1-4 dni w zależności od wolnego czasu. W komentarzach będzie jeszcze jedna ankieta na temat tego czy widziałeś daną animację.

Top 5 seriale:


Top 5 filmy:


Miłej zabawy :-).

#wykopowekreskowki #kreskowki
Pobierz Zaff - Za nami 11 głosowanie, w czasie którego aż 1721 mirków oceniło serial animowan...
źródło: comment_tTawKofAwBGVguEv8ZnHyYdiglyEVPGH.jpg

Na ile oceniasz serial "DuckTales" z roku 1987-1990?

  • 1 3.2% (31)
  • 2 0.3% (3)
  • 3 1.3% (13)
  • 4 0.4% (4)
  • 5 0.6% (6)
  • 6 1.4% (14)
  • 7 6.2% (61)
  • 8 10.5% (103)
  • 9 14.4% (141)
  • 10 61.6% (604)

Oddanych głosów: 980

  • 29
Wołam przez MirkoListy plusujących ten komentarz (213)

Sponsor: Grupa Facebookowa z promocjami z chińskich sklepów

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @yourgrandma @Szpurka @Nikoni @iAmTS @gstjk @Mucholep @WillyHack @paulinsien @KKK1987 @wuji @KrysznaHarrySon @WujekDoggi @Harrley @Pawel_Pe @peerzet @eyyyyy @pushaty @Kotynka @Sara_stara @Sky-rusher @Transparentny @marcinse @odjatakpawlacz @Methes @przynajmniej6znakow @Whoa @Isnen @xVolR @aterrag @Winry_Rockbell @
@Zaff: moja ulubiona kreskówka w dzieciństwie, byłem wielkim fanem kaczora donalda, miałem grubo ponad 100 numerów KD i kilkanaście gigantów, wspaniała to była kolekcja, nie zapomnę jej nigdy [*] niestety jak trochę podrosłem i nie byłem już takim zapalonym fanem donalda (bo troszkę wstyd) to ojciec uznał, że nie ma co trzymać w piwnicy tych staroci i wszystko wyrzucił nie pytając mnie o zdanie ( ͡° ʖ̯ ͡°
@Zaff przedstawienie tam sknerusa jako gościa, który mieszka w willi, a nie w skarbcu na materacu to jest jakieś nieporozumienie ( ͡° ʖ̯ ͡°)