Wpis z mikrobloga

  • 34
#klocuch Generalnie sledze klocucha praktycznie od poczatku istnienia jego kanalu. Nie uwazam, zeby humor byl jakos szczegolnie inteligentny, ale spodobala mi sie konwencja i zostalem. Szczerze mowiac to zawsze mialem wrazenie, ze poniewaz pierwsze filmiki Klocuch chyba nagrywal naprawde to na avatarze to on (chodzi o to, ze to co stalo sie potem pewna konwencja i zartem na poczatku bylo prawdziwym tryhardowaniem robienia contentu). No i laczac kropki ze soba uznalem, ze co by bylo dziwnego gdyby gosc na avatarze na YT klocucha to po prostu byl on. Logiczne bo: nie wiedzial, ze w taka dziwna strone to pojdzie i anonimowosc stala sie jego narzedziem do budowania pewnej popularnosci. Nagla zmiana profilowego moglaby sugerowac, ze cos chce ukryc a ze najciemniej zawsze pod latarnia to zostawil swoje prawdziwe zdjecie. Nie wiem czy to zdjecie to jakis stock czy z neta, ale spore podobienstwo jest, wiec to chyba ta sama osoba co PP. Proby stalkowania zawsze byly nieudolne i to bylo widac. Dowodow nie bylo albo byly naciagane. Te, ktore teraz sa sa na pewno najmocniejsze. Klocuch mogl chciec ujawnienia, nigdy nie zostawial az tak mocnych poszlak i nie wierze, ze nie chcialo mu sie sprawdzac po tylu latach "ukrywania" sie jakie informacje o sobie zostawia w filmie. Nawet jesli nie to i tak to zrobil, mozna zalozyc po filmach, ze jest inteligentny, ale no bez przesady. To tylko czlowiek. Zakladam, ze nie przestanie robic filmow bo niby czemu? Ma teraz wiele mozliwosci i moze np kontynuowac prace i miec to w dupie, moze ujawnic sie i opowiedziec cala historie kanalu w calej serii. Popularnosc by pewnie w kosmos #!$%@? i spieniezenie tego byloby banalne bo jego content nie jest poddawany ostracyzmowi przez YT. Odrzucam mozliwosc baitu bo jest zbyt zlozony. Ok, gdybym ja na cos takiego wpadl ze za 2 lata zrobie calkowity #!$%@? to moze chcialoby mi sie robic te konta, prowadzic te fejkowe profile, dawac na nich poszlaki, ale szanujmy sie, kazdy rozsadny czlowiek wiedzial, ze to osoba prowadzaca raczej normalne zycie. Ten profil PP jest zdecydowanie profilem prywatnym i o ile nie jest to jakims cudem zmowa klocucha i PP ( co jest wrecz niemozliwe, wymaga wiele pracy, obupolnej zgody i tez umiejetnosci manipulacji) to po prostu to on. I co z tego? O ile klocuch nie zdecyduje sie zamknac kanalu, w co nie wierze bo na YT sa i to raczej wieksze niz mniejsze pieniadze, to moze zobaczymy nowy content. Moze poznamy nowe smaczki, a moze bedzie mial to w dupie, posmieszkuje z tego dajac znac, ze to nie jest on (wtedy niewazne czy to bedzie prawda czy nie, nie przyznal sie wiec wszystko pozostaje w strefie domyslow). Co do metody wystalkowania no to #!$%@?, ale przeciez chyba o to zawsze chodzi tym ludziom, zeby wywolac jak najwiekszy bol dupy i zamieszanie. Chcialbym szczerze mowiac zobaczyc jak Klocuch probuje wyegzekwowac cos prawnie z osoba na ktorej konto na FB byl wlam, ale jestem 99% pewny, ze to bezsens i #!$%@? by to dalo. I tyle, wyszedl w #!$%@? dlugi post, ale to po prostu ciekawa sprawa bo od lat byla to zagadka i chcialem se napisac wpis o tym i to zrobilem.
  • 3
@Sinn: można się było spodziewać że to prawdziwe jego zdjęcia na awatarach, w końcu skoro wziął je z rodzinnego archiwum to nikt by ich nie wystalkował.
A potem wygląda na to że pan Paweł malował włosy na czarno (bo ta czerń trochę nienaturalna) i nie bał się że ktoś go skojarzy