Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzonero: bardzo fajne miejsce do mieszkania. Wszędzie blisko, Kaufland pod ręką. Jedyna niedogodność to taka że słychać raz na jakiś czas jak elanowcy drą mordę idąc na mecz :P
@dzonero: Bliskość całodobowego Paluszka może generować dziwne sytuacje, ale nic czym należałoby się przejmować - najwyżej można dostać butelką w łeb. Nożem raczej nie. Większy oklep można też dostać w dzień meczu Elany, albo zimą jak jest hokej. Jeśli lubisz naturę to w pobliżu jest cmentarz, gdzie można wypić piwo. W razie jak trafisz na sebixów to łatwo schować się między grobami. W pobliskich lokalach lepiej piwa nie pić, bo nie
@dzonero: mieszkałam na osiedlu młodych większość życia, 2 lata wynajmowałam mieszkanie na Bema dosłownie przy paluszku. Zimą problemem są bezdomni, ale straż miejska działa szybko i sprawnie. Samochodu mi nie ukradli ani nie porysowali (próba na 2 sztukach:P), mecze Elany są w dzień i taka obstawa policji w pobliżu, że czasem nawet nie wiedziałam, że są. Blisko Kaufland i Biedronka, bardzo blisko do centrum. Ja bym celowała w te niskie bloki
@dzonero: Ja mam za sobą 4 letnią przygodę z mieszkaniem zaraz za biedrą - cały czas trzymałem rower w piwnicy, o dziwo nigdy nic się nie stało (ale to nie reguła),
- kloszardzi - potwierdzam, sporadyczny widok i co dziwne jakby nikomu nie przeszkadzał, dopiero po moim telefonie na strażaków miejskich gentelmeni wątpliwych lotów wrócili do trybu poszukiwań nowego lokum
- ul. sportowa to w ogóle wesoły temat, obecnie znikają auta,
@dzonero: 3 lata mieszkamy na osiedlu młodych, ale od strony starówki. Gdyby na tym osiedlu byly wygodniejsze mieszkania typu 3 pokoje nieprzechodnie, duża kuchnia, duży balkon, okna na przestrzał itp. to do końca życia bym się nie ruszyła. Wszędzie blisko, są ścieżki rowerowe, sklepy,ryneczek, tylko miejsc parkingowych mało.