Wpis z mikrobloga

Przez 2 godziny przeglądałem oferty pracy #czestochowa i teraz przez kolejne 2 wypadałoby dzwonić i pytać: co to za praca, jaka stawka:/ Ale nie jest źle, bo sporo ofert nawet ciekawych. Jak dostanę urlop w obecnej #pracbaza muszę ruszyć dupę i zaatakować, bo teraz ani nie mam kiedy ani mi się nie chce( ͡° ͜ʖ ͡°) #szukampracy ludzie dejta mi ciekawe zajęcie.
  • 10
  • Odpowiedz
@BlaziuBlaz ostatnimi czasy duzo ofert sie pojawia,ja szukalem pracy poltora miecha temu to w ciagu tygodnia chyba na 7 rozmowach bylem,nie spodziewalem sie ze bedzie taki odzew.
  • Odpowiedz
@Quimeen: Produkcja spożywcza (operator automatów produkcyjnych, pakowarek, brygadzista - w miejscu, w którym pracuję ogarniam większość stanowisk i praktycznie jestem od wielu rzeczy, nawet sam jakieś drobne naprawy czy korekcje ustawień maszyn robię bo mimo, że firma większa to taki klimat mamy, że jak sam sobie nie zrobisz czegoś do porządku to nikt tego nie zrobi) bywałem na magazynie, pomagałem nieraz mistrzowi i część jego obowiązków w razie czego też potrafiłbym
  • Odpowiedz