Wpis z mikrobloga

Polska nezy do krajow z najwyzszym odsetkiem samobojcow na 100k mieszkancow - dokladnie to 15 miejsce. Przodujemy pod tym wzgledem w UE, a w europie wyprzedza nas jedynie litea i bialorus. Jednak nie to mnie smuci i zastanawia - zastanawia mnie ratio mezczyzn popelniajacych samobojstwo do kobiet, wynosi o prawie 7 do 1, CO JEST NAJWYZSZYM WSPOLCZYNNIKIEM NA SWIECIE. Z czego to wynika? A no z tego ze polskie kobiety drenuja z nas zycie i skacza po bolcach, podczas vdy polski mezczyzna zapoerdala ciezko na utrzymanie ksiezniczki. Nie mam juz sil mireczki ( ͡° ʖ̯ ͡°) #rozowepaski #przemyslenia #smutnazaba #redbullairrace
  • 11
@Baitka kobiety- to może być jeden z czynników. Faceci też mają predyspozycje do podejmowania ryzykownych decyzji, jeśli chodzi np. o biznes. Kobiety na tym polu nie są takie odważne, przez to też rzadziej dorabiają się fortuny.
Jak był słynny krach na giełdzie i popełniali samobójstwa, to raczej nie przez kobiety xD
@Baitka: to ratio wynika z tego, że polski mężczyzna jest z natury leniem, złodziejem, oszustem i alkoholikiem. Żyje w przeświadczeniu, że nie warto się starać - bo cokolwiek robi się nie uda. W dodatku nie umie współpracować - coś co zachodnia Europa opanowała do perfekcji. Zamiast sobie pomagać - dosrywa innym mężczyznom. Widzimy ten schemat na wykopie dość często "masz 170 cm? To nie jesteś facetem", "masz kobietę, która ma dziecko