Wpis z mikrobloga

@kapitan_pazur probs za wynik. Mnie w tej grze irytuja ceny operatorow i tak gram podstawowymi bo na nowszych mnie nie stac a wydawac 160 zl zeby odblokowac 16 nowych to przesada co innego jak ktos gra faktycznie tylko w to to zaraz uzbiera punkty rozglosu.
@boss69 jak ktoś faktycznie gra to nie jest dużo te 25k. Zawsze możesz kupić booster na jeden dzień, i farmic na terrohunt. Na jakąś trochę ponad minutę masz wtedy 250 punktów. Więc jak raz a porządnie siądziesz to 50k (maksymalna ilość zarobku na 24h) można spokojnie zebrać, a w międzyczasie oglądać sobie jakiś serial czy film, bo nie trzeba skupiać na tym całej uwagi.
@boss69: jeżeli masz edycję startową to niestety można ją #!$%@?ć do śmietnika XD. Dam Ci mały protip. Shift+F2 > wyzwania klubu. Tam masz "questy" za które wpada waluta. Ale to już pewnie znasz.. Next tip. Jeżeli chcesz pofarmić kasę to też jest na to sposób. Graj terrohunty klasyczne we 2 osoby na małej mapie (np. granica) tym sposobem można naprawdę szybko farmić kasiorę a dodatkowo szkolisz się w strzelaniu ;) Ja