Wpis z mikrobloga

Tylko mi się wydaje, że liquidy "Take It" są beznadziejne? Miałem już kiwi+wiśnia i truskawka w śmietanie (xD), pachną fajnie, ale smak jest bardzo mierny. To są jakieś wyjątki, czy lepiej od tej firmy trzymać się z daleka?
Polecacie jakieś liquidy? Celuję w smaki ziołowe mięta/zielona herbata etc.
Do tej pory oprócz w.w było jeszcze "Very Strawberry" od Liqueen (lipa) i "Pierwsza Randka" od Pinky Vape (mięta - najlepsze do tej pory)
#liquid #liquidy #epapierosy
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RatedR: fajne są premixy Vampire Vape w edymie. Jak chcesz coś naprawdę dobrego, to warto się szarpnąć i sprowadzać z UK (np z vapeclub.co.uk)
  • Odpowiedz
@RatedR: imo to bardzo dyskusyjne, kiedyś jakiś mirek zachwalał premix z edymu o smaku grejpfruta, a dla mnie ten smak był tym co w grejpfrucie jest najgorsze, ale faktycznie jest grejpfrutem - niestety, nie ma innej drogi niż samodzielne próbowanie i wyrabianie własnych opinii.

Ale proponowałbym do przełamania się mieszania samemu aromatu i bazy, trochę jak #breakingbad ale mając kontrolę nad intensywnością smaku można przynajmniej dobrać jaki posmak najbardziej Ci odpowiada.
  • Odpowiedz
@ntskj:
Też mam w głowie robienie własnych olejków, ale najpierw chciałbym trochę popróbować gotowców, żeby mieć porównanie. Poza tym trochę rzeczy trzeba kupić do własnego olejku.
Właśnie, przy okazji zapytam. Czy taka gotowa baza ze sklepu, służy tylko do wzbogacenia olejku o nikotynę? W wielu artykułach wspomniana jest jeszcze gliceryna i glikol. Można zrobić liquid z samej bazy? #!$%@?ąc od kwestii opłacalności.
  • Odpowiedz
@RatedR: sumarycznie baza to już gliceryna/glikol + nikotyna, także chyba tak, ale może lepiej poczekajmy na jakiegoś speca xD mi w edymie powiedzieli że z bazą można afair mieszać, ewentualnie ulepszać gotowce.
  • Odpowiedz
Spróbujcie czegoś, co będziecie z czystym sumieniem chcieli palić. Od siebie mogę polecić firmy takie jak Nasty Juice, KILO, IVG, Culinary Confections. Premixy te są po prostu fenomenalne i jestem pewien że wam zasmakują :)
  • Odpowiedz