Wpis z mikrobloga

73rd La Vuelta ciclista a España (2.UWT)
938 osób zatypowało generalkę, a 900 prolog.
(dla porównania w 2016 roku było 714, a w 2017 roku 993 osoby, więc jest regres :/)

Nas zaczyna 11. Składów na generalkę jeszcze nie widać, być może za 5 dni się pojawią albo w ogóle do końca Vuelty.

Składy na czasówkę:
DerMirker - 4* Dennis, 3* Kwiatkowski, 1* Castroviejo, 1* Van Garderen
Macc - 3* Dennis, 2* Campenaerts, 2* Kwiatkowski, 1* Castroviejo, 1* Kelderman
michkor321 - 5* Dennis, 1* Campenaerts, 1* Castroviejo, 1* Kwiatkowski, 1* Trentin
piotreks19 - 5* Dennis, 3* Kwiatkowski, 1* Campenaerts
schrodingerscat - 5* Campenaerts, 1* Brändle, 1* Castroviejo, 1* Dennis, 1* Kwiatkowski
Pierre_Billotte - 5* Dennis, 1* Campenaerts, 1* Castroviejo, 1* Kwiatkowski, 1* Thomas
puchacz22 - 4* Kwiatkowski, 2* Dennis, 1* Brändle, 1* Campenaerts, 1* Porte
Ejszyn - 5* Dennis, 3* Campenaerts, 1* Kwiatkowski
Cult of Luna - 5* Dennis, 1* Campenaerts, 1* Castroviejo, 1* Kelderman, 1* Kwiatkowski
Xedron - 5* Dennis, 1* Campenaerts, 1* Castroviejo, 1* Kwiatkowski, 1* Trentin
Ostatni_Piwniczanin - 5* Dennis, 3* Kwiatkowski, 1* Campenaerts

Czyli typowaliśmy łącznie 10 zawodników:
Dennis - 11x, 45*
Kwiatkowski - 11x, 21*
Campenaerts - 10x, 17*
Castroviejo - 7x, 7*
Brändle - 2x, 2*
Kelderman - 2x, 2*
Trentin - 2x, 2*
Porte - 1x, 1*
Thomas - 1x, 1*
Van Garderen - 1x, 1*

Osobiście poza moim składem ( ͡° ͜ʖ ͡°) (i michkora) podoba się postawienie na trójkę kolarzy u piotreks19 i Ostatni_Piwniczanin. Na papierze taka jest właśnie kolejność siły: Dennis, Kwiatkowski, Campenaerts i jeszcze jako czwartego dałbym Castroviejo. Czyli postawienie 5* Dennis, 2* Kwiatkowski, 1* Campenaerts i 1* Castroviejo uważam za najbardziej optymalne.
Van Garderen nie jedzie.
Kelderman powinien byś wysoko.
Trentin jest w formie i będzie wysoko :)
Brändle wolałby całkiem płaski prolog.
Thomas szczerze nie znam kolarza, Pierre_Billotte nie pomyliłeś go z Geraintem xD?
Porte jak już się wypowiedział jedzie Vueltę treningowo przed MŚ.

Jeszcze top 10 WT dla porównania:
1) Bastien28 - 5* Dennis, 1* Campenaerts, 1* Castroviejo, 1* Kelderman, 1* Kwiatkowski (jak Cult of Luna)
2) MGM22 - 5* Dennis, 1* Campenaerts, 1* Castroviejo, 1* Kelderman, 1* Kwiatkowski (jak Cult of Luna)
3) simão_ferreira21 - 5* Dennis, 1* Campenaerts, 1* Castroviejo, 1* Oliveira, 1* Kwiatkowski
4) CyclingTuga - 5* Dennis, 1* Campenaerts, 1* Castroviejo, 1* Oliveira, 1* Kwiatkowski
5) hunterp94 - 5* Dennis, 1* Campenaerts, 1* Castroviejo, 1* Kelderman, 1* Kwiatkowski (jak Cult of Luna)
6) Roubs - 5* Dennis, 1* Campenaerts, 1* Castroviejo, 1* Rosskopf, 1* Kwiatkowski
7) thomas95 - 5* Dennis, 1* Campenaerts, 1* Castroviejo, 1* Kelderman, 1* Kwiatkowski (jak Cult of Luna)
8) CP71 - 5* Dennis, 1* Campenaerts, 1* Castroviejo, 1* Kelderman, 1* Kwiatkowski (jak Cult of Luna)
9) sjaspatat1 - 3* Dennis, 2* Campenaerts, 2* Kwiatkowski, 1* Castroviejo, 1* Kelderman (jak Macc)
10) valjo98 - 3* Dennis, 2* Campenaerts, 2* Kwiatkowski, 1* Castroviejo, 1* Kelderman (jak Macc)

#cyclinggame
  • 8
@Pierre_Billotte: szczerze mówiąc po alkoholu obstawia mi się najczęściej :D a co do fajności - przestało mnie to zupełnie bawić jakoś na wiosnę, po 2 latach z małym okładem. Traktuję jak obowiązek a nie jak zabawę. Niestety tak mam że jak coś zacznę to nie potrafię się wycofać póki PCS nie zamknie gry. Myślę że sytuację lekko na plus zmieni oddanie podsumowań właściwemu człowiekowi na właściwym miejscu. Mniej mi się PCS
@piotreks19:
Tak, gratuluję. Ja osobiście na czasówkach zawsze daję pięciu kolarzy, bo to jest bardzo dobra okazja na zdobycie setki :) Chociaż dziś nawet jeden z czterech pewniaków (Castroviejo) by jej nie dał. Dlatego jakby dla mnie ważniejsza była generalka Vuelty, ranking WT lub też Complete to dałbym 5* Dennis, 2* Kwiatkowski, 1* Campenaerts i 1* Castroviejo. Tymczasem nie spodziewałem się takiego występu Oliveiry na tak krótkim dystansie, prędzej Van Baarle.