Wpis z mikrobloga

@twinspark:
Z logicznego i moralnego (a byc moze nawet prawnego) punktu widzenia, to pasozyt ukradl te pieniadze widzom, ktorzy je wplacili Kononowi, wierzac ze zostana przeznaczone na auto.
Skoro Prezydent z Dominikiem uzyli sprzetu nitromenela bez jego zgody, to owszem, nie musi im niczego dawac, ale powinien zwrocic kase wplacajacym osobom, ktore przelaly ja (w dobrej wierze) na Asterke, nie na nitro i obiadki w Grodnie
  • Odpowiedz
@Docent_nauk Pisałem bez ironii, jeśli nie okradł Krzysia, to na pewno widzów. Szkoda, że bemben nie ogarnia, że zameldowanie nic nie znaczy. Kamera, komputer i internet jajorski, ale lokal jest cały czas w 100% jego.
  • Odpowiedz
@twinspark:
Ja tez pisalem zupelnie powaznie. Sa 2 opcje
1. Powinien oddac calosc widzom
2. Powinien odtracic koszt internetu (powiedzmy za jeden dzien, czyli 75zl podzielone na liczbe dni w tamtym miesiacu), uzyczenia sprzetu (byloby tego pewnie parenascie zl) i wyplate dla Dominika, a cala reszte dac Kononowi
  • Odpowiedz
@Docent_nauk: w sumie to gnije z tego jak sie pasozyt zdenerwowal tym ze bemben bedzie jezdzil samochodem xD to go ponizylo na maxa, analfabete #!$%@?. jemu sie naprawde wydaje ze cos tam znaczy a to konon czyta mu listy xD
  • Odpowiedz