Wpis z mikrobloga

@tomala92: warte.
Co do parkingu - to parking pod samym obiektem jest - ale bywa często zapchany zazwyczaj bliżej południa - ale ok.300-400m od Term jest duży darmowy parking przy Parku Norweskim.
Co do mętnej wody to się jeszcze nie spotkałem z taką na Termach.
Za to w Karpaczu w aquaparku w Gołębiewskim w "wannach"(?) z solankami, na tworzącej się tam pianie, widziałem masę włosów i naskórka (łupieżu?) (
@tomala92: Jedź nie zawiedziesz się. Jak chcesz skorzystać z zjeżdżalni, gdyby były wyłączone, to wystarczy podejść do ratowników i o to poprosić. Zawsze mi odpalali i nagle pełno ludzi się zbiegało :D

W dzień dodatkowo teraz są o ile wiem odpalone zjeżdżalnie na zewnątrz, ale są one chyba tylko do godziny 20:00 więc jak chcesz sobie pojeździć na nich to trzeba być wcześniej. No i też mogę z doświadczenia powiedzieć, że
@pawelJG zależy kto tam jest na kasie ale na ogół ci nie sprzedadza tak jak myślisz. Parking jest często pełny, ale można stawać na chodnikach na terenie basenu przez co jest dużo dość miejsca. A dziś np otworzyli bramę jakąś tam i było dodatkowo jeszcze miejsce (dzisiaj to było full zupełnie)
@tomala92: Termy napewno warto zahaczyć chociaż raz, najlepiej wykupując bilet całodniowy aby skorzystać z każdej atrakcji i spa. Ceny biletów nie zachęcają do powrotów, stąd pewnie tyle nieprzychylnych opinii bo ludzie jednak płacąc duże pieniądze wymagają bardzo dużo.