Wpis z mikrobloga

#psvita #psv

Witajcie mirki. Z racji, że zmieniłem trochę tryb życia po studiach i zwykle mam laptopa pod ręką w podróży, to chciałbym sprzedać swoją Vitę. Konsolka ma już kilka lat, ale jest w bardzo dobrym stanie - od początku folia na wyświetlaczu + grałem na niej i tak stosunkowo rzadko (na pewno rzadziej niż bym chciał). Jedyne ryski są z tyłu od odkładania na stół, szafkę itd. Model konsoli to PCH-1104 czyli fat 3G/WiFi. Sprzedaję z etui na konsolę, etui na karty i dwiema kartami pamięci (8GB+32GB - obie oryginalne) no i ładowarką rzecz jasna. Konsola nie jest w żaden sposób modyfikowana.
Mam jeszcze trochę boksowych gier - wymienione poniżej.

Chciałbym puścić co najmniej zestaw z konsolą i wszystkimi akcesoriami, ale generalnie preferowałbym sprzedaż ze wszystkim (lub jak największą ilością).

Za konsolę z dwiema kartami i całym "podstawowym" zestawem chciałbym 425 zł (mogę dorzucić oryginalne pudełko, prawdopodobnie ze wszystkimi pierdołami, ale musiałbym wrócić do domu). Co do zestawu z grami to już w zależności od wybranych gier.

Dostępne gry (prawie wszystkie z pudełkami, ograne zwykle raz czasami niedokończone)
- WipeOut 2048
- Gravity Rush
- Rayman Legends
- Persona 4 Golden
- Minecraft: PSV Edition
- Little Big Planet (bez pudełka - mam gdzieś ale w domu)
- Blazblue Continuum Shift Extend
- DanganRonpa
- DanganRonpa 2
- Steins;Gate
- XBLAZE Code: Embryo
- Akiba's Trip: Undead & Undressed
- Senran Kagura: Estival Versus (bez pudełka)

Wszystko sprawne, akumulator dalej dobrze trzyma, wyświetlacz bez żadnych problemów. Można obejrzeć w stolicy na Bielanach. W razie pytań piszcie komentarze lub pw.
  • 6
  • Odpowiedz
@puldo: Hej. Mógłbyś podesłać szczegółowe zdjęcia vity? Te gry dorzucasz do zestawu czy sprzedajesz osobno? Jeśli sprzedajesz, to w jakich cenach?
  • Odpowiedz
@dhjx: Gry sprzedaję osobno (cena jest za konsolę z dwiema kartami pamięci). Można kupić konsola + gry, wtedy wycenię w zależności od tego ile i jakie gry będziesz chciał kupić. Najlepiej wyślij mi wiadomość prywatną z tym co Cię będzie interesowało i podam cenę za wybrany zestaw. Nie ukrywam jednak, że wolałbym sprzedać jak najwięcej gier z konsolą (a najlepiej wszystkie).
puldo - @dhjx: Gry sprzedaję osobno (cena jest za konsolę z dwiema kartami pamięci). ...

źródło: comment_fNHncyMZ9zx9tNNZoqyqN3Cx2EoPGOB3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@dhjx: Na razie tak. Ale od razu mówię, że najchętniej sprzedałbym wszystko lub jak najwięcej. Napisz mi prywatną wiadomość co byłoby w zestawie.
  • Odpowiedz