Wpis z mikrobloga

Jak mnie bawią ludzie, którzy panicznie boją się torrentów i mówią, że warezy lepsze. Tak kuźwa SWAT wam na chatę wpadnie xD
Jak się ściąga polskie gównokomedie z polskich publicznych torrentów to rzeczywiście może być problem, ale i tak zazwyczaj kończy się copyart trollingiem. Korzystanie z zagranicznych torrentów i omijanie polskiego syfu pokroju "lejdis" i nikt się wami nie zainteresuje. Dla paranoików jest jeszcze vpn i prywatne torki.

Bawią mnie też ludzie, którzy myślą, że DW miało pokaźną bibliotekę, a na torrentach jest mniej rzeczy xD
No, ale tak to jest jak się ściąga jedynie popularne produkcje w gównojakości, wtedy może się wydawać, że na DW jest wszystko. Tak samo, gdy zna się tylko polskie publiki czy zatokę, wtedy może się wydawać, że na torrentach jest mniej rzeczy.

2k18, a ludzie dalej wolą polskie warezy, gdzie 80% filmów to #!$%@? lektor w xvidzie 700mb, na dodatek wolą ściągać partami i zebrać o wygenerowanie linków, zamiast jak cywilizowany człowiek wejść na torrenty i kliknąć w jeden link. Na dodatek mieć pod ręką normalną jakość i prawdziwe br czy 4k, czyli coś co na DW nawet działu nie miało.

Btw. Na samo DW nie narzekam i też jest mi szkoda, ale jedynie części dyskusyjnej, bo z warezowej nie korzystałem.
#darkwarez
  • 34
@shinoda1990: co ty pieprzysz, torrenty to ostateczność warezy lepsze, z tl i ps korzystam w ostateczności, na Warezach nie musiałem się martwić seedem i HR, więc gadanie że torrenty sa lepsze jest delikatnie mówiąc śmieszne, kto co lubię ten to drugi tamto. Nikogo nie przekonają twoje gownowywody o xvidach 700 z lektorem, wiadomo że bd 7gb w oryginale z napisami eng są prawilnobananowe w necie ( ͡° ͜ʖ ͡
@lazlo31: widzę, że tutaj piszesz takie same głupoty jak na DW xD
Powtarzam, jak się ograniczało do ściągania awendzersow z lektorem 700mb xvid avi to może i DW było pokaźną biblioteką. No i może torrenty były małą jak się zna tylko polskie, gówniane publiki czy zatokę albo jak ściągasz tylko oglądasz z lektorem.
Jak sie ma jednak więcej niż 50iq to wiadomo, że na torrentach znajdziesz więcej niż jakimś polskim warezie.
@Kliko: Te popularniejsze były też w HD, te mniej popularne to już był problem. Zresztą nie mówię, że nie było tam też plików dobrej jakości, tylko 80% to był jednak LQ syf z lektorem.
@shinoda1990: głupoty to ty piszesz, co niby źle napisałem? Na dw bez problemu można było znaleźć filmy HD albo bd, widocznie nie potrafiłeś szukać a odnosnie torkow, nie nie znajdziesz starych pozycji musisz szukać w paru trackerach i liczyć że będzie seed, na dw nie było problemu
nie znajdziesz starych pozycji musisz szukać w paru trackerach i liczyć że będzie seed


Widocznie jak to napisałeś "nie potrafiłeś szukać". Osobiście nigdy nie miałem problemów z seedami.
@lazlo31:

@kliko
Problem z azjatyckimi produkcjami nie ograniczał się tylko do filmów klasy B, bo te bardziej znane też były problemem. Nawet jeśli już były to ze słabą jakością albo wygasłe linki. To samo z anime czy starszymi grami.
Nie mowię, że DW
@lazlo31: Nigdzie nie napisałem, że każdy musi robić to co ja. Przeczytałem po prostu kilka śmiesznych wpisów jakie torrenty są "złe" to się wypowiedziałem. Ktoś lubi LQ, lektora, pliki w partach i bawienie się w generkę, zamiast wejść w jedną stronę i kliknąć jeden link to jego sprawa. Można woleć warezy (choc dla mnie to masochizm), ale pisanie ogolnie, że polski warez jest lepszy, ma większą bazę itp. To po prostu
@lazlo31: zawsze mozna kupic vipa na PS ciagle sa promocje, a nawet bez vipa na PS jest liczony TYLKO czas seeda, a nie jak na innych up, wiec jaki problem miec przez 2 tyg. wlaczony pc i w 48 h upnac, do tego nie czekasz na zadna generke i masz jakosciowe filmy, a nie syf 700 mb
@shinoda1990: Nie pamiętam kiedy pobierałem z wareza film w tak gównianej jakości o jakiej piszesz a jeżeli chodzi o party to fakt, trzeba było ściągać party po 5gb jak film był w jakości blu-ray. Czy Ty cokolwiek ściągałes z warezu w ciągu ostatnich kilku lat czy rozmawiamy o latach 90'?...
@shinoda1990: Skąd ty się urwałeś? Albo nie potrafiłeś wykonać tak prostej czynności jak wejście na DW w dział "Filmy/Seriale HD", albo wcale go nie używałeś do pobierania jakichkolwiek plików. Ostatni raz film o wielkości 700MB to z wareza pobrałem w 2012 roku. Przez ostatnie 3-4 lata pobierałem stamtąd same wstawki filmów ważących po 10-60GB (1080p, albo pełne bluraye) i seriali po 2-5GB jeden odcinek z bitrate 10-20Mb/s. Więc co ty tutaj