Wpis z mikrobloga

Jak mnie bawią ludzie, którzy panicznie boją się torrentów i mówią, że warezy lepsze. Tak kuźwa SWAT wam na chatę wpadnie xD
Jak się ściąga polskie gównokomedie z polskich publicznych torrentów to rzeczywiście może być problem, ale i tak zazwyczaj kończy się copyart trollingiem. Korzystanie z zagranicznych torrentów i omijanie polskiego syfu pokroju "lejdis" i nikt się wami nie zainteresuje. Dla paranoików jest jeszcze vpn i prywatne torki.

Bawią mnie też ludzie, którzy myślą, że DW miało pokaźną bibliotekę, a na torrentach jest mniej rzeczy xD
No, ale tak to jest jak się ściąga jedynie popularne produkcje w gównojakości, wtedy może się wydawać, że na DW jest wszystko. Tak samo, gdy zna się tylko polskie publiki czy zatokę, wtedy może się wydawać, że na torrentach jest mniej rzeczy.

2k18, a ludzie dalej wolą polskie warezy, gdzie 80% filmów to #!$%@? lektor w xvidzie 700mb, na dodatek wolą ściągać partami i zebrać o wygenerowanie linków, zamiast jak cywilizowany człowiek wejść na torrenty i kliknąć w jeden link. Na dodatek mieć pod ręką normalną jakość i prawdziwe br czy 4k, czyli coś co na DW nawet działu nie miało.

Btw. Na samo DW nie narzekam i też jest mi szkoda, ale jedynie części dyskusyjnej, bo z warezowej nie korzystałem.
#darkwarez
  • 34
  • Odpowiedz
@shinoda1990: co ty pieprzysz, torrenty to ostateczność warezy lepsze, z tl i ps korzystam w ostateczności, na Warezach nie musiałem się martwić seedem i HR, więc gadanie że torrenty sa lepsze jest delikatnie mówiąc śmieszne, kto co lubię ten to drugi tamto. Nikogo nie przekonają twoje gownowywody o xvidach 700 z lektorem, wiadomo że bd 7gb w oryginale z napisami eng są prawilnobananowe w necie ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@lazlo31: widzę, że tutaj piszesz takie same głupoty jak na DW xD
Powtarzam, jak się ograniczało do ściągania awendzersow z lektorem 700mb xvid avi to może i DW było pokaźną biblioteką. No i może torrenty były małą jak się zna tylko polskie, gówniane publiki czy zatokę albo jak ściągasz tylko oglądasz z lektorem.
Jak sie ma jednak więcej niż 50iq to wiadomo, że na torrentach znajdziesz więcej niż jakimś polskim
  • Odpowiedz
@Kliko: Te popularniejsze były też w HD, te mniej popularne to już był problem. Zresztą nie mówię, że nie było tam też plików dobrej jakości, tylko 80% to był jednak LQ syf z lektorem.
  • Odpowiedz
@shinoda1990: głupoty to ty piszesz, co niby źle napisałem? Na dw bez problemu można było znaleźć filmy HD albo bd, widocznie nie potrafiłeś szukać a odnosnie torkow, nie nie znajdziesz starych pozycji musisz szukać w paru trackerach i liczyć że będzie seed, na dw nie było problemu
  • Odpowiedz
@shinoda1990:
Jedyne filmy, których nie mogłem na DW znaleźć w dobrej jakości, to jakieś azjatyckie twory klasy B/C, które nie mają nawet okładki na filmwebie.
  • Odpowiedz
nie znajdziesz starych pozycji musisz szukać w paru trackerach i liczyć że będzie seed


Widocznie jak to napisałeś "nie potrafiłeś szukać". Osobiście nigdy nie miałem problemów z seedami.
@lazlo31
  • Odpowiedz
@shinoda1990: śmieszne i trochę żałosne bo według ciebie wszyscy powinni robić to co ty bo to uważasz za sluszne.
Jeden woli to jeden to. Nie bez powodu było tyle pozycji lq bo na to było największe branie
  • Odpowiedz
@lazlo31: Nigdzie nie napisałem, że każdy musi robić to co ja. Przeczytałem po prostu kilka śmiesznych wpisów jakie torrenty są "złe" to się wypowiedziałem. Ktoś lubi LQ, lektora, pliki w partach i bawienie się w generkę, zamiast wejść w jedną stronę i kliknąć jeden link to jego sprawa. Można woleć warezy (choc dla mnie to masochizm), ale pisanie ogolnie, że polski warez jest lepszy, ma większą bazę itp. To po
  • Odpowiedz
@lazlo31: zawsze mozna kupic vipa na PS ciagle sa promocje, a nawet bez vipa na PS jest liczony TYLKO czas seeda, a nie jak na innych up, wiec jaki problem miec przez 2 tyg. wlaczony pc i w 48 h upnac, do tego nie czekasz na zadna generke i masz jakosciowe filmy, a nie syf 700 mb
  • Odpowiedz
@shinoda1990: Nie pamiętam kiedy pobierałem z wareza film w tak gównianej jakości o jakiej piszesz a jeżeli chodzi o party to fakt, trzeba było ściągać party po 5gb jak film był w jakości blu-ray. Czy Ty cokolwiek ściągałes z warezu w ciągu ostatnich kilku lat czy rozmawiamy o latach 90'?...
  • Odpowiedz
@shinoda1990: Skąd ty się urwałeś? Albo nie potrafiłeś wykonać tak prostej czynności jak wejście na DW w dział "Filmy/Seriale HD", albo wcale go nie używałeś do pobierania jakichkolwiek plików. Ostatni raz film o wielkości 700MB to z wareza pobrałem w 2012 roku. Przez ostatnie 3-4 lata pobierałem stamtąd same wstawki filmów ważących po 10-60GB (1080p, albo pełne bluraye) i seriali po 2-5GB jeden odcinek z bitrate 10-20Mb/s. Więc co ty
  • Odpowiedz