Wpis z mikrobloga

Przebrnąłem przez wczorajsze wpisy, obejrzałem shoty i mam pytanie- czy naprawdę są tutaj tak naiwni ludzie, że ufają słowom tucznika i uwierzyli w 150 zł dniówki piesobaba?
Stream się zakończył banem 16 bm, po 22 dniach, nie wiem czy był we wszystkie dni pies, ale niech był w 15 co razy 150 zł. daje 2250 zł. Nadal sądzicie, że by takie bagno w portfelu miał w momencie przyjazdu do Jachimka? Siedząc cały czas na melinie, mając do tego słynne "jedzenie, alkohol i picie za darmo" by wydawał po 150 zł. dziennie w Żabce? Kupi jakieś ciuchy, pewnie coś matce odpali, ale by nie musiał kurczowo 30 zł. na bilet, czy ile tam miał, się trzymać. Raz na streamie u Jachimka powiedziedział, że 50 zł. się dorzuci do zakupów...
I wiedząc o tym, że tucznik to najbardziej zazdrosna świnka na świecie by ryzykował pozbawienia się 150 zł dziennie?
Zejdźcie na ziemię- jestem w stanie dać wiarę, że miał 50 zł za dzień, ale nie 150 zł..

#danielmagical
  • 20
2.000 to nie jest tak duzo. Koszulki, buty, spodenki jakieś 500zl za wszystko. Do tego cały czas szły szlugi i za swoje kupował piwsko i jakieś żarcie. Pewnie jakieś gry i coś do domu i już tysiaczka nie ma. A po #!$%@? miałby brać do Jachimka cała kwote. Jakby miał tam swoja całą kase to wszytsko by wydal albo popożyczał bo inni nie mieli.
@antypatolaken: Oczywiście, że to nie jest mega dużo. Można to rozpieprzyć przez dobry weekend baletów bez problemu, ale on nie wyłazi prawie z meliny, przyniósł jedną koszulkę się pochwalić i drugą na sobie przytargał. Nie przesadzajmy- uważasz, że mu tucznik 150 zł dziennie odpalał i pies by świadomie naraził się na utratę kasy, a przy pierwszej krzywej minie właściciela nie leciał w te pędy do Torunia?
A po co brać więcej-
@antypatolaken: Przestań- wierzysz w te głupoty, które wypisujesz? Że pies, licząc na powrót na stream, powie ile zarabiał? Powie, że po 300 dostawał nawet jak grubas będzie mieć taką fantazję...
Każdy kto ma trochę oleju w głowie zorientuje się, że to ściema ze 150 zł. do ręki za dzień...
Tak samo z umowami, które już były o już już, ubezpieczenie im by płacił...
Śmieszne...
@eMinimi: 50 zł. dniówki(co już się od dawna przewijało tylko nagle grubas wyskoczył ze 150 zł. wczoraj i 3/4 wykopu uważa, że tak właśnie płacił) plus alko i żarcie. A co do upośledzenia- tak pies jest znacznie upośledzony umysłowo.