Wpis z mikrobloga

@Bitcoinator: też właśnie to swego czasu ostatnio wspomniałem. Że użytkownik nie chce się #!$%@?ć w instrukcje i odpalanie tego czegos przechodząc przez mękę. Ja chcę zainstalowac doladowac wyslac. A tu jest tyle #!$%@? ze kazdy ma za przeproszeniem #!$%@? na ten LN. Zreszta po #!$%@? to. Wolę bitka zamienić np na szybki Ripple lub nie wiem np neo i przelać bez żadnego LN. Po co LN w btc skoro mogę
  • Odpowiedz
@Bitcoinator @pawlo74 ln są #!$%@? w samej swojej koncepcji a nie technicznie, idea że muisz robić depozyty żeby płacić, jest wzięta chyba z amerykańskich czy angielskich barów, gdzie dajesz 100 $ na wejściu i mówisz barmanowi, dziś piję za to , a na koniec się rozliczasz, to bzdurny pomysł i obcy kulturze płacenia w XXI wieku
  • Odpowiedz
@Bitcoinator:
przede wszystkim to musiało by być zainteresownie biznesu, a głównie handlu,
dużych firm jak Amazon itd

linuxa w największym stopniu rozwijają własnie duże firmy, producenci sprzętu i softu,
którzy go używają w swoich produktach IBM, Samsung,
  • Odpowiedz
Jesli musze ogladac 10 minut, zeby zainstalowac portfel to cos tu jest nie tak. to powinno wygladac tak:


@Bitcoinator: "Nikt nie będzie używać Internet bo routery brzegowe są drogie i nie da się ich uruchomić na telefonie, a konfiguracja BGP wymaga przeczytania kilku książek.
  • Odpowiedz
a bitcoina rozwijają tylko devy zafascynowane samym projektem,

z doświadczenia wiem że programiści są bardzo dalecy od zrozumienia potrzeb użytkowników,

jak się da programiście stworzyć coś wg jego koncepcji to przeważnie nikt nie chce tego używać,

dlatego bez udziału rzeczywistych użytkowników tego systemu, on nigdy nie wyjdzie poza komputery

takich ludzi jak @pawlo74 czy @cybepunkbtc


@cypherpunkbtc: Wypisz wymaluj społeczność Linuxa 15 lat temu.
  • Odpowiedz
@cypherpunkbtc: tylko, że w latach 90 nikt o nim nie słyszał nikt nie używał i nikt nie miał podłączenia do sieci a pc był dla bogaczy. Ja mówie o latach gdzie już było sporo dystrybucji i używał go każdy geek, pamiętam wieczne flejmy z MS i pomiędzy dystrybucjami. To był ten sam klimat co jest teraz na btc z tą różnicą, że nie było tam takiego kapitału jak jest w
  • Odpowiedz
@m00n: co ty gadasz, lata 90 to boom rozwoju neta na świecie, chyba patrzysz przez pryzmat swojej wsi, Linux od początku był rozwijany w necie do dziś jest post Linusa że zaczyna tworzyć nowy system
  • Odpowiedz
@m00n: ale ty bredzisz Linus do dziś żyje jak normalny człowiek, w życiu nie widział miliona dolarów
a devy z blockstream zebrały miliony od angels of business jak każde zwykle ico
  • Odpowiedz