Wpis z mikrobloga

#steam #gry #rozdajo #wwe #rainbowsix #tombraider #farmingsimulator #globaleliteshop Mamy dla Was do rozdania Rainbow Six Siege Starter Edition. Losujemy jutro wieczorem spośród plusujących.

Zapoznajcie się także z promocjami dostępnymi w naszym sklepie: (jeżeli chcecie kupić poza allegro, od podanych tam cen odejmijcie 10%) Większość promocji konczy się jutro o 19 (na naszych aukcjach ciut wcześniej, abyśmy mieli czas na wysyłkę) także kto niezdecydowany to niech myśli szybko ;)

RAINBOW SIX SIEGE STARTER EDITION za 38,99zł
RAINBOW SIX SIEGE STANDARD EDITION za 59,49zł
SHADOW TACTICS BLADES OF THE SHOGUN za 66,48zł
SWORD LEGACY OMEN za 48,35zł
RISE OF THE TOMB RIDER + SEASON PASS za 49,99zł
RISE OF THE TOMB RIDER SEASON PASS za 24,99zł
TOMB RAIDER za 10,79zł
WWE 2K18 za 49,95zł
MISCREATED za 33,47zł
MICROSOFT FLIGHT SIMULATOR X za 29,28zł
FARMING SIMULATOR 17 za 37,16zł
60 SECONDS! za 13,99zł

Całą ofertę znajdziecie TUTAJ, jeżeli czegoś nie mamy - napisz! Możemy wystawić KAŻDĄ grę dostępną na platformie Steam. Gry kosztują 93% ceny steam jeżeli zakup odbywa się przez alledrogo, lub 83% jeżeli chcecie kupić bezpośrednio od nas z pominięciem allegro.

Wszystkie gry sprzedawane w formie giftów steam, przeznaczone na polski rynek, w pełni legalne! Nie potrzebujecie żadnych VPNów, nie jest to wspóldzielone konto itd. Gift bezpośrednio na Wasze konto Steam.
G.....p - #steam #gry #rozdajo #wwe #rainbowsix #tombraider #farmingsimulator #global...

źródło: comment_fGdfpbRd0ZqVXZ2Adcp6Zu2QPMABofga.jpg

Pobierz
  • 19
@GlobalEliteShop: Przede wszystkim różni się tym, że w standardowej wersji gry, aby odblokować nowego operatora należy wydać od 500 do 2000 punktów, które zdobywamy po meczu, a w edycji starter, aby odblokować jednego operatora należy wydać aż 12,5k punktów rozgłosu. Sprawia to, że odblokowanie wszystkich operatorów jest potwornie czasochłonne i wiąże się z gigantycznym grindem. Wszystkie informacje na temat edycji starter można znaleźć tutaj: https://support.ubi.com/pl-PL/Faqs/000025116/Starter-Edition-pytania-i-odpowiedzi
@GlobalEliteShop: no ogólnie to na reddicie przypięty temat to co to starter i dlaczego nie kupować. duża większość która kupiła starter szuka potem, a jak przejść na standard, a no się nie da, a to jest naprawdę gigantyczny grind w porównaniu do standardu gdzie jest przyjemna rozgrywka.
@Mortanius92: Obecnie w wersji standardowej na start masz wszystkich podstawowych operatorów. Sam kupiłem najpierw starter i się tak #!$%@?łem, że usunąłem go ze steama i kupiłem standardową wersję.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HaPPe: widzisz nie miałem pojęcia o różnicach, klienci kupują zazwyczaj starter więc myślałem że standard to tylko jakieś kosmetyczne bajery, skórki itd ;)