Wpis z mikrobloga

  • 0
@mchmjszk ja nie, ale na Reddit dużo ludzi pisze, że EarPods im wypadają a AirPods nie.

Mi się AP trzymają w trakcie biegania, jeżdżenia rowerem itp. Zawsze możesz kupić przez neta i zwrócić w ciągu 14 dni.
  • Odpowiedz
  • 0
@mchmjszk: do dzisiaj jest promka na x-kom, z kodem „akcesoria” są do wzięcia za 599 zł. Earpodsy używałam wcześniej i nie wypadały mi z ucha.
  • Odpowiedz
@Strus: @norbert22: @veraa91: @mchmjszk: @Oastry: @kocham_jeze
Airpods to największa #!$%@? jaką widziałem.
Mam iphone mba i laptopa z windowsem, klapa na całej linii. Z windowsem często przerywa, z mba się często nie laczy, doslownie na każdym kroku kombinowanie. Nie spotkałem się w żadnym innym przypadku u appla takiego poziomu niedbalstwa pod względem drobnych niesprawności i UX.

Przede wszystkim #!$%@? mnie to, że muszę przełączać się między iphonem
  • Odpowiedz
@a665321: beats x tak samo, oczywiście to są chyba 2 kliknięcia ale liczyłem, ze właśnie w airpodsach to udoskonalili i automatycznie łączy się z urządzeniem którego aktualnie używam.

A jak z trzymaniem się w uchu? Masz porównanie z earpodsami?
  • Odpowiedz
@a665321: używam ich naprzemiennie z iPhonem, watchem i MBP - przełączanie nie stanowi dla mnie problemu i zazwyczaj wystarczy jedno kliknięcie - mógłby być taki automat ale jako opcja, bo słuchając muzyki na tel odpalam laptopa i pierwsza reklama przełącza mi słuchawki? Ogólnie one też się niby łącza z 2 urządzeniami jednocześnie, ale chyba tylko żeby moc szybciej zmienić urządzenie
  • Odpowiedz
@Oastry: często wystarczają 2-3 klikneicia, ale nie zawsze, co jest bardzo frustrujace dla mnie. No i osobiście nie pamietam kiedy ostatni raz słyszałem gdzieś reklamę :D
  • Odpowiedz