Wpis z mikrobloga

@Payk2: Cześć,

widzę, że "reklamujesz" S-plus ;) kiedyś przejeżdżając przez Leszno zwróciłem uwagę na ten salon, chciałbym zrobić kilka rzeczy w moim aucie ale nie jestem na tyle zdecydowany żeby tam dzwonić, więc może Ty choć trochę nakreśliłbyś mi sytuację jak to wygląda. Do rzeczy: Mitsubishi Galant, kolor Fiord blue czy coś takiego, do malowania/polerki zderzak, na słupku C przy drzwiach plamka pęcherzy z rdzą pod spodem (tak przypuszczam) wielkości paznokcia od kciuka oraz tylne nadkola do poratowania, jedno lekko nadgryzione rdzą (reperaturki chyba jeszcze nie trzeba wstawiać) drugie nadkole leciutko tylko do poprawienia, na tylnych drzwiach lekki wgniot z pęknięciem lakieru na wysokości listwy drzwiowej. To chyba wszystko. No i ew polerka całego auta co by oko cieszyło. Jaki byłby szacunkowy koszt takich napraw? Czy tego typu naprawy nie są wykonywane w salonach S-Plus?

Pozdrawiam!
  • 1
hej

nie chciałem żeby tak to wyglądało wiem jak reaguje społeczność netowa a w szczególności wykopowa na tego typu "działania", ale temat jest mi bliski i co ważne piszę w temacie :) mój brat pracuje w tej sieci stąd ta wiedza. Co do technicznego opisu jaki dałeś najlepiej będzie jak podjedziesz do S-PLUS - powiedz gdzie, a załatwie Ci wizytę na specjalnych warunkach plus rabaciki :) a co! bo generalnie wszystko to