Wpis z mikrobloga

Postanowiłem znowu dać szansę 2c-b. Zarzuciłem 2,5 piguły (rzeczywista łączna wartość - około 25mg, piguły rzeczywiście są mniej dawkowane niż podana wartość). I muszę powiedzieć... trafiłem w punkt.

To było niesamowite, jedna z najlepszych nocy w moim życiu. O 22:30 zarzuciłem pierwsze 15mg, pół godziny później poszło kolejne 10mg. Kiedy zaczynało intensywnie wchodzić, czułem połączenie nudności z euforią. Siedziałem i zastanawiałem się czy nie lepiej będzie jeśli teraz zwymiotuję. Kiedy zaczął się peak, nudności minęły i została już tylko sama błogość. Zapaliłem w pokoju światło, spojrzałem na niego i tylko pomyślałem - #!$%@?, ale tu jest syf xD. Złapałem za szczotę, ścierkę i około północy zacząłem sprzątać i sprzątałem dotąd, dokąd pokój będzie w zadowalającym dla mnie wtedy stanie. Zajęło to może ze 20 minut.

Wizualnie faktycznie zaczęło przypominać LSD. Intensywne i jaskrawe kolory, falowanie detali, przemienianie koloru z zielonego w czerwony i na odwrót. Miałem tyle energii, że ciężko było usiedzieć w jednym miejscu i chodziłem po domu a to do kuchni, a to do łazienki. Ciekawie się siedziało na balkonie. Wyraźnie słyszałem rozmowy ludzi w innych mieszkaniach. Chłodny wiatr przyprawiał mnie o przyjemne dreszcze, a światła jeżdżących samochodów wyglądały trochę jak kalejdoskop.

O 1 w nocy przestało mnie już tak nosić. Rozsiadłem się w fotelu i słuchałem muzyki. Nie dość, że miałem wrażenie jakby melodia przeszywała moje ciało, to gdy zamknąłem oczy potrafiła nadawać efektów wizualnych. Słuchałem głównie elektroniki, dokładniej liquid dnb, jako że jest to mój ulubiony gatunek muzyczny.

Ogólnie peak wyglądał trochę dziwnie. Kiedy miałem wrażenie, że się już skończył i teraz tylko zejście, ten uderzał mnie ponownie swoją euforią i wizualami. Trwało to aż do 3 w nocy.

O 4 zdecydowałem, że to już koniec i poszedłem spać.

Szkoda tylko, że nie siedziałem wtedy z jakimś znajomym. Przydałby się ktoś do rozmowy, bo to rzeczywiście socjalny drag. Następnym razem 2c-b to tylko ze znajomymi.

#narkotykizawszespoko #2cb
  • 2
  • Odpowiedz