Wpis z mikrobloga

  • 0
@mayder: eVic Primo ma Quickcharge 2.0 ale soft dupa.

Ogólnie to bardziej polecam zainwestować w ładowarkę zewnętrzną zamiast szukać boxa na 2A.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Loxais ładowarkę mam. Chodzi mi o coś poręcznego na wyjazdy gdzie nie będę specjalnie jeszcze ładowarki zabierał. Może być ewentualnie z wbudowanym akusem ale to już ostateczność.

Dawno już nowego sprzętu nie kupowałem więc nie bardzo się orientuje w aktualnym sprzęcie.
  • Odpowiedz
  • 0
@mayder no to Primo Mini o ile będzie Ci się chciało instalować innego softa. Arctic Fox bodajże się nazywa i ponoć na nim lepiej chodzi, bo na stock'owym to jakaś parodia.

Imo przeszedłem przez te wszystkie akusowe boxy, jedno, dwu, trzy akusowe, a koniec końców teraz korzystam najczęściej po prostu z grubszej batki.

Sprawdź sobie w najbliższym ESW Volish Alpha. Ja korzystam z samej batki od 15 miesięcy i dopiero zaczynam odczuwać
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Loxais mam batke od iJust-a S od grudnia 2016 i też nie zauważyłem znacznych spadków chociaż od jakiegoś czasu używam jej coraz mniej bo ma średnicę 24.5mm i nie bardzo licuje się z 22mm dripperami, na boxie to lepiej wygląda. A no i ładowanie jest na max 1A. Zobaczę tego Volisha. Dzięki.
  • Odpowiedz