Wpis z mikrobloga

Kurde ja nie wiem czy naprawdę przez tego nowego god of wara tak wszystko podrożało ale to jakiś dramat że za takie np ascension najtaniej życzą sobie 7 dych xDDD Tylko trójka trzyma w miarę rozsądną cenę.
#godofwar #gry #ps3
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kptant: Playstation network czyli po prostu takie konto na które się logujesz jak grasz na playstation. Tam się zdobywa trofea i jak się zdobędzie w jakiejś grze wszystkie to się dostaje platynowe trofeum ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BigBadBat: Polecam sobie codziennie przeglądać allegro itd bo czasem da się coś upolować choć prawdą jest że collection 2 jest praktycznie nie do zdobycia za rozsądną cenę.
  • Odpowiedz
@ciemny_kolor: mnie denerwuje buczenie napędu :P + nie muszę wstawać z kanapy chodź ostatnio kupiłem TLOU i super się pobrało wczoraj odpalam a tu #!$%@? mi chce coś 6h jeszcze pobierać chyba język PL dubbing no ale myślę no ni chu chu zostawię na noc w któryś dzień ;D
  • Odpowiedz
@patoologiaa: Słyszałem ale jakoś im nie ufam bo nawet nie wiem czy gra będzie po angielsku a do tego czy mi tego nie zbanują czy coś, już wolę sobie obserwować allegro bo przynajmniej jak będę miał płytę to wiem że będzie działać i w razie co będę mógł się z kimś wymienić.
  • Odpowiedz