Wpis z mikrobloga

Mirasy, mam problem z montażem filmu w Vegas Pro 14. Montowałem coś wczoraj - wszystko ok, dzisiaj coś się pochrzaniło i renderuje mi strasznie długo. Na końcu filmu mam ciemną stop klatkę, widzę na podglądzie że rendering dochodzi do końca materiału a wyrenderowało dopiero jakieś 20% filmu gdzie teoretycznie powinno już skończyć całość a on dalej coś renderuje. Obszar renderowania mam zaznaczony poprawnie, na osi czasu nie mam więcej plików które by chciało renderować. Ktoś wie jaka może być tego przyczyna? Taguje #adobepremiere dla zasięgu bo wiem, ze ludzie robiący w Premierze pracują też czasami w Vegasie, mam nadzieję że nikt mnie za to nie ukrzyżuje.
#vegaspro #montaz #montazfilmow
nn1upl - Mirasy, mam problem z montażem filmu w Vegas Pro 14. Montowałem coś wczoraj ...

źródło: comment_OhddRCp97do4zzfXJOXE0GYMgSo7xpk3.jpg

Pobierz
  • 8
@nn1upl: W Vegasie nie pracowałem, ale w Premierze na takie problemy pomaga czasem wyczyszczenie media cache. Sprawdź, czy gdzieś w preferencjach nie masz takiej opcji, a najlepiej zlokalizuj folder z cache'ami i wyjeb je ręcznie.
@thePiter: Nie nie, jednak zapomniałem o jakimś 5 sekundowym fragmencie daleko dalej na osi czasu...XD nie zauważyłem go bo to był taki cienki paseczek że musiałem porządnie zoomować...ale tak czy siak dzięki za pomoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)