Wpis z mikrobloga

@Kopalniacebulinaplutonie: Zagrać zagraj jak free weekend jest ale bez mikro to kiepsko. To jest strzelanka nastawiona na taktyczną gre, nawet specjalnie nie musisz mieć skilla w strzelaniu by być dobrym, byle komunikacja i znajomość mapy była dobra. BF to rozluźniający #!$%@?, chaos na mapie, całkowicie inny typ gry.
  • Odpowiedz
@Kopalniacebulinaplutonie: Pół biedy jak chcesz grać każulowo, chociaż gra sporo przez to traci. Mikrofon jednak to podstawa, bo sporo informacji możesz dawać i czasami nawet wygrywać gry dzięki temu. Tutaj raczej nie ma miejsca na strzelanie na pałę jak w bfie czy codzie.
  • Odpowiedz
@Kopalniacebulinaplutonie: Spora, bo na każulach wszyscy mają wyszystko w dupie, bardziej się je traktuje jako trening. Na rankedach masz wszystkie "plejsy" ugrywane, odpowiednie miejscówki i ludzie dużo chętniej współpracują. Sam grałem przez pierwsze trzy sezony same casuale, a po czasie jak już ogarnąłem co i jak zacząłem z rankedami i dużo więcej satysfakcji o ile trafisz na odpowiednich ludzi. Gra się sporo zmieniła, community się rozrosło i dużo częściej idzie dostrzec
  • Odpowiedz
W takim razie ostatnie dwa pytania.
support.ubi.com/pl-pl/faqs/000032916/Zawartość-różnych-edycji-gry-Rainbow-Six-Siege/
https://support.ubi.com/pl-pl/faqs/000025116

1. Edycja standardowa gry. To w końcu od początku gry mam dostępnych 20 operatorów czy tylko kilku ale reszta wymaga mniej czasu na odblokowanie ?

2. Czy kupno pojedyńczego operatora (wydanego po premierze jak np. Ela ) za uciułane punkty rozgłosu wiąże się średnio z 15+ godzinnym grindem?
  • Odpowiedz
@Kopalniacebulinaplutonie: O ile nie masz startera podstawowe postaci odblokujesz w miarę szybko, bo maksymalnie kosztują gdzieś 2,5k waluty. Każda z dodatku kosztuje 25k. Dlatego prędzej bym celował w coś z season passem, gdzie masz ich za darmo, bo jednak ciężko 2 lata ot tak nadrobić. Starter to już w ogóle te ceny podbija do góry.
  • Odpowiedz
@Kopalniacebulinaplutonie: ja kupiłem niedawno i powiem Ci że przez weekend to się tylko #!$%@?, gra "wchodzi" dopiero po tygodniu dwóch(a i tak ciągle giniesz). Nie popełnij mojego błędu i nie kupuj startera, kup standard(ja na szczęście kupiłem starter za 20zł bo miałem kupon na allegro, więc wiele nie straciłem dokupując standard).
Dostaniesz boostera + 100%, uaktualnij go jak będziesz miał wolne 24h, i graj ile wlezie w terrorist hunt(najlepiej jak Ci
  • Odpowiedz
@RabarbarDwurolexowy: Z tego co wyżej koledzy mi napisali, celuje właśnie w edycje standard (a że czasu mam niedorzecznie dużo) to nie mam problemu z zarywaniem dób. Co do angielskiego, na papierze to z tym nie mam problemu, zależy od rozmówcy i jego angielskiego.
Szczerze powiem że trochę się boję kupywać tę grę ze względu na ten rodzaj rozrywki właśnie (bez lub z znacznie spowolnionymi odrodzeniami, nacisk na taktykę, znajomość wszystkich operatorów,
  • Odpowiedz
@Kopalniacebulinaplutonie: mecze nie są tak długie jak by się wydawało. Nawet jak zginiesz na początku, to często za dwie i pół minuty grasz znowu, bo wszyscy się powybijali, rzadko kiedy runda kończy się trochę dłużej razem z zegarem na bombie.
Aha i unikaj czatu, bo Ubisoft sprowadził poprawność polityczną do absurdu, ta ich sztuczna inteligencja odpowiadająca za walkę z "rasizmem" banuje za coraz więcej słów, dużo osób zostało zbanowanych bo po
  • Odpowiedz
@Kopalniacebulinaplutonie: a co do Russian Badger'a to mimo że te filmiki są robione dla jaj, to przekazują dużo istotnych, pomocnych rzeczy, dzięki niemu polubiłem operatorów z podstawowej wersji(tych co dostajesz za darmo w wersji standard). Sledge, Jager, oczywiście Ash którą chcą grać wszyscy.
Uzbierałem na drugiego operatora DLC 2 dni temu, ale nie mogę się zdecydować, Zofię wziąłem bardziej z patriotycznych przyczyn a także dlatego że jest ona uniwersalna, dobra dla
  • Odpowiedz