Wpis z mikrobloga

@jajanosik: W jakim offtopie dzbanie? Jak ja na DW w offtopie się nie udzielałem xDDDD, co za dzban... 2IQ wjechało na rejony widzę :D. Co za debil, dzban i cymbał...
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ja Ciebie też, misiu kolorowy. Chyba płatki owsiane z mydlanymi ci się pomyliły, że się tak pienisz. Teraz wszyscy niewiniątka, to nie oni, to tamci, łahaha. Niezła zgraja
  • Odpowiedz
@jajanosik: Ty się gościu naucz jak używać znaków interpunkcyjnych bo ewidentnie ci to nie wychodzi, poproszę dowodzik na jakiekolwiek wpisy na DW w dziale offtop a jak nie to utkaj dziure :). A tekst o płatkach i mydle to raczej na poziomie gimbazy i totalnego dzbana. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A, to taka prosta czynność męsko damska na literę p - jak już chcesz tak bardzo wiedzieć, dzwonie. A najlepiej zgłoś mnie za multikonto - to Ci najlepiej wychodziło, konfidencie, łahahahaha
  • Odpowiedz
@jajanosik: Ty mnie gościu chyba z kimś mylisz, ja rozumiem masz jakąś schizofrenie albo coś ale to się chyba da leczyć, Tworki zapraszają ciebie :). Dostaniesz kaftanik, własną salę plus tyle koksu :D. Beka z ciebie dzbanie... P...le to ja ciebie choć wait, nie jednak nie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Do Prinklap

Konkretniej to chodziło o frazę, zaczynającą się mniej więcej : "na tej stronie nie są zamieszczane żadne materiały, tylko informacje..." Finał znamy. Głupio grał, głupio przegrał. A swoją drogą mistrzem intelektu też nie był.
  • Odpowiedz
@fazikus: Nie ma alternatywy niestety :( która dorównywałaby poziomem darkwarezowi ja nadal mam nadzieję ze DW wróci i QSPY jakimś kocim zdjęciem wyjaśni to wszystko :D.
  • Odpowiedz
@mily102:
Tja, wroci...Bo quspaj tak wszystkich kocha, że zaryzykuje kolejne zwarcie z prawnicza machiną, żebyś Ty i inni mogli znowu ciułać w pocie czoła nędzne quspajowe grosiki. Nie taki on altruista i dobroczyńca (jak się niektórym wydaje), żeby robił coś dla innych. Kasa misiu, kasa...
  • Odpowiedz
Nie uważacie, że jakby jakieś państwowe służby typu sąd czy policja weszły mu na serwer, to na stronie zamieściliby jakiś komunikat? Pochwaliliby się swoimi "osiągnięciami". Póki co po prostu host nie odpowiada i zero kontaktu i informacji. Poza tym darkwarez było dużym forum o ogromnym zasięgu. Jakby zostało zamknięte z powodu łamania prawa to różne informacyjne szmatławce zaraz by o tym piały. A póki co cisza. Może to po prostu problemy serwerem.
  • Odpowiedz
@jajanosik mogę ci tylko powiedzieć że głupi jesteś :) Myślisz że nagle forum które działało ponad 10 lat padnie i nie wstanie? tydzień dwa i będzie wszystko jasne i jestem pewny że wróci tylko z jakimiś małymi zmianami w regulaminie.
  • Odpowiedz
...i ciągle żyjesz złudzeniami, że jesteś na dw, w swoim gnojowisku?Biedne, osierocone przez kuspaja dzieci...Pisałem już, przedwczoraj, że tak będzie, że teraz tu się zlecą i będzie płacz, jak bardzo stłuczona dupcia boli. Zabawki zabrali, łolaboga....
  • Odpowiedz
@jajanosik pytam się pajacu kim ty jesteś randomie z kontem założonym 4 dni temu? Co za random idiota xD na dw nie mogłeś nikomu poskoczyć a tym bardziej do mnie byś niczego nie wyszczekał prosto w oczy
  • Odpowiedz
@Goth666: Spokojnie kolego, rozumiem emocje, nie pochwalam slow :) ale niestety musisz sie pogodzic z faktem, ze darkwarez juz nie powstanie. Qspy spakowal zabawki i odszedl w sina dal. Szkoda, bo sam bylem aktywnym czlonkiem forum i ciezko mi sie teraz pozbierac... Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@jajanosik czy ty czytasz sam siebie gnojku? płacesz tutaj w każdym poście i mówisz że ktoś płacze? stuknij się w łeb przygłupie. Chętnie bym zapłacił żeby ktoś sprawdził czy nie logowałeś się z tego samego ip na jedno ze swoich kont na darkwarezie. Wtedy by się okazało którą zawszoną mendą jesteś.

@PawelPL2018 pogadamy za maksymalnie miesiąc. Tego że nie powstanie akurat wcale nie wiadomo.
  • Odpowiedz