Wpis z mikrobloga

@Nusa: Go Bears San Escobar, taki słodko kwaśny, truskawka, cytryna, kiwi, ciężko stwierdzić co najbardziej czuć
Go Bears Bomberman, z opisu truskawka + granat, ale jest baaardzo cierpki, chyba najkwaśniejszy lq, który wapowałem
Dillons Gekon, limonka w znacznej przewadze, mi osobiście nie podszedł, ale @Yanekes szanuje
a co do awersji do wymienionych składników, Blood Sukka był próbowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
  • Odpowiedz
@Nusa: ja niby też nie chciałem słuchać o anyżu, ale potem się okazało, że to jest akurat topka moich lq, ale skoro było próbowane, to tak tylko pytam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a mięta? jest dużo fajnych, niesłodkich, owocowych lq ale z domieszką mięty/koolady
  • Odpowiedz
@Zirekall: to imo też wygląda ciekawie :D (Soo Fluffy)

@rearus: Mięta jest ok generalnie, po prostu szukam czegoś bez aktualnie :) Mam aktualnie Doublemint Strawberry i ten daje kopa (zwłaszcza jak były upały, teraz aktualnie tutaj chłodno) więc chciałam do drugiego atomizera jakiś bardziej łamiący (ale nie dławiąco słodki, dostałam 'srawberry cream' jakiś premix i jest paskudny, taki w niebieskiej butelce, chyba Dot Vape).
  • Odpowiedz
Dla informacji aktualnie używam Vaporesso Tarot Nano 80W, jeden atomizer to Veco Tank (był dołączony, na takie malutkie grzałeczki), drugi to SMOK TFV8 Mini.
  • Odpowiedz
  • 0
@Zirekall acid fruits jest słodsze niż san escobar (a tym bardziej Bomberman), mimo że w zapachu pachnie jak gumy shock, ale faktycznie, zapomniałem o tym premixie, ale to też powinno podejsc pod kryteria ;)

@Nusa z hippzow freeze, mimo że to gorszy sort, jestem w stanie polecić Aloe grape i watermelon strawberry blackcurrant, tam jest taka nienachalna koolada (nie tak bardzo jak w vampire vape), w ogóle to może zamiast
  • Odpowiedz
@rearus: raczej wolę gotowce, jestem leniwą bułą :p ale też nie chce zapierdzielać pół mieszkania tym, wolę pójść, kupić i mieć spokój. Ale podesłać możesz, a nóż/widelec mi się odwidzi :P
  • Odpowiedz
@Nusa: nie będę kusić zawaleniem połowy mieszkania aromatami (tak to się u mnie skończyło, nie chce przeliczać na plny, ani na sprzęt, który bym za to kupił ( ͡° ͜ʖ ͡°)) ale zerknij na vapelab.pl i zobacz ile i jakie są aromaty na gotowce, przy okazji właściciel sklepu - odwieczny props
  • Odpowiedz
@Nusa od siebie polecę też serię Mono. Pojedyncze smaki ale ciekawe. Jak będziesz bawić się w esencję to polecam z Dilonsa Ocean Waves. No i co do samych aromatów to racja, możesz skończyć tak jak @rearus którego sam do tego namawiam :v A co do TFV8 to kup przejściówkę na większe szkło (zestaw w edymie jest chyba za 12zl) i wtedy powinny pasować grzałki od iJusta 3 Meshowe. Będzie ogromna
  • Odpowiedz
@rearus
@Nusa
O tak, Kensei jest aktualnie moim top jeden w kolekcji. A co się działo z meshem? Pamiętaj że mesh inaczej przepala, i smak jest zupełnie inny niż na grzałkach od smoka więc może też było takie wrażenie
  • Odpowiedz
@Yanekes: @rearus: odczucie jakby było 'czuć watę' (kumpel akurat był i też miał takie wrażenie, dopiero ten mentol co na zdjęciu jest go w sumie jakoś ogarnął) tylko jakoś długo go nie poużywałam, bo dałam (innemu) kumplowi vape'a do potrzymania na chwilę, ścisnął go i spalił mi całą grzałkę xD

Planuje dać meshowi jeszcze jedną szansę. Swoją drogą, jeżeli są jakieś dobre atomizery w kolorze fioletowym (fioletowo niebieskim
  • Odpowiedz
Jak nie zapomnę to jutro czegoś poszukam i najwyżej Ci podeślę. Możliwe że trafiła Ci się jakaś wadliwa sztuka, to jednak zwykle grzałki od eleafa. Następnym razem możesz lekko najciensza igła napunktowac wate. Po jedno, dwa dziabniecia na każdy otwór.
@Nusa
  • Odpowiedz