Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy ktoś z mireczków grał na pokexgames ale ten sam właściciel wypuścił właśnie serwer one piece o nazwie "Grand Line Adventures". Ci którzy grali na pxg wiedzą, że admini mają pojęcie co robią. Serwer póki co prezentuje się nieźle choć jest dopiero open beta - chętnych którzy chcieli by zagrać niech nie zniechęci fakt open bety bo prawdopodobnie postacie które zrobicie zostaną na oficjalnej wersji gry. Zastanawia mnie tylko to, czy dalej o tej grze można mówić, że jest tibią?
#tibia #gla #gry
Prawilny_ - Nie wiem czy ktoś z mireczków grał na pokexgames ale ten sam właściciel w...

źródło: comment_DFtxVilztPFOPhumYtllVDf9TTaQjLQQ.jpg

Pobierz
  • 4
@Prawilny_: Warto wspomnieć o p2w a także chorym systemie, który sobie wymyślili administratorzy. Jeżeli chcesz zdonejtować serwer by uzyskać premium, jakieś tam pierdoły ze sklepu administratorzy życzą sobie skanu dowodu ew. paszportu xD.
@PanNorek: jakim p2w? Przecież w grze wszystko jest za darmo, wszystkie postacie, wszystkie wyspy. Nie trzeba żadnego skanu dowodu ani nic z tych rzeczy. Wystarczy kupić przez paypal - nie wiem jak przez kartę. Nie opowiadaj bzdur jak nie wiesz