Wpis z mikrobloga

Nie pozdrawiam wszystkich typow, ktorzy myślą, że za jedno piwo w klubie laska da sie wyruchać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szeryl: To trzeba było nie przyjmować piwa! Gdyby mi obcy facet chciał postawić piwo to czułbym się co najmniej dziwnie.
Przyjmując piwo zaoszczędziłaś parę złotych, ale weszłaś z nim w relację "awanse seksualne" gdzie on jest płacącym, a ty jesteś opłacana. Chcesz pogadać i się pośmiać bez zobowiązań to sama kup sobie napój i rozmawiaj jak równa z równym.
  • Odpowiedz
@szeryl funfact: jeśli facet stawia obcej dupie w klubie drinka, to znaczy że chce ją wyruchać oraz że jest duże prawdopodobieństwo tego że jest desperatem. Aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji najlepiej nie przyjmować drinków od gości przez których nie chcesz być wyruchana.

No chyba że darmowe piwko w klubie heheh frajer zapłaci, no ale wtedy przygotuj się na takie przejścia. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@Multi_: aha. Czyli jeden napój zwalnia kolesia do próby obmacywania mnie i tarasownia drogi do domu, kiedy daję wyrażne sygnały, że przegina?

Jesteście chorzy.
  • Odpowiedz
Nie ma co słuchac tych przegrywów. Źli są o to że stawiali lasce piwo, a ta nie jest na ich zawołanie. Wzięłaś piwo, nawiązałaś kontakt, twoja sprawa co chciałaś tym osiągnąć (może tylko napić się darmowego piwa, w sumie nie ma nic w tym złego) a ziomek z łapami do ciebie. W #!$%@? nie fajne i nawet za 20 piw nadal nie ma prawa nic od ciebie oczekiwać, bez twojej zgody. Ale
  • Odpowiedz
@szeryl: @kuromicz: nie wiem czy chodzi o usprawiedliwienie typa. Raczej o to, ze ta niemiła sytuacja była do przewidzenia. Tak jak nie uważam ze bicie ludzi na ulicy za to ze maja szalik innego klubu jest w porządku ale równocześnie przestrzegałabym wszystkich żeby nie chodzili z takim szalikiem w niektórych dzielnicach bo mogą się wtedy spodziewać niemiłych sytuacji.
  • Odpowiedz
@szeryl: heheszki heheszkami, ale ten wpis to kolejna karuzela #!$%@?, przynajmniej częściowo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Facet #!$%@? i może trzeba mu było wypłacić liścia. Mnie strasznie #!$%@? takie przeginanie, co innego gadka przy piwku, flirt, a co innego chamskie napastowanie i niewypuszczanie do domu. A potem dziwne jak gadam z kumpelami i mówią że mają w dupie te kluby, albo jak idą to ekipą i
  • Odpowiedz
@szeryl: Nie, za to ty nie możesz mieć pretensji, że w miejscu dla #!$%@? znalazłaś #!$%@?ę.
Lubisz takie miejsca to nie narzekaj, nikt tam nie idzie gadać o filozofii i nauce, tylko idą się ruchać, lub zachowywać jak zwierzęta.

Może zrewiduj poglądy.
  • Odpowiedz
@szeryl: Ale jesteś #!$%@? xD A na co liczyłaś? Ze będziecie razem podziwiać kolekcje znaczków? Klub to nie miejsce, w którym nawiązuje się przyjaźnie na całe życie xD


@Multi_: dlaczego? Sugerujesz, że do klubów chodzi sama patologia i nie spotkasz tam normalnych ludzi??
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ink_702963: no ale nikt nikomu nie każe stawiać piw, nikt nikomu też nie broni - jeden będzie się dobrze bawił z laską której nie postawił nawet gumy do żucia i może coś z tego będzie, inny wyda 500zł i i tak zrobi to źle. Taka kolej rzeczy. Tak, wiem, freethinker.jpg i gardzisz ludźmi którzy tańczą nie mówiąc już o piciu.
Ale nie tłumaczy to napastliwego zachowania i trzeba być dobrze
  • Odpowiedz