Wpis z mikrobloga

@ChudyEdd: nie wykręcaj się teraz, śmiałeś się z jedzenia po 22 i widać po tym, że #!$%@? się znasz. Wiadomo, że jak Tucznik nie będzie trzymał makrosów to będzie lipa, ale gdyby się trzymał diety a jadł po 22 chodząc spać 2-3h później to wszystko byłoby gut
  • Odpowiedz
@Lowca_motyli: Zależy jak kaloryczny i jak bogaty w markoskładniki posiłek spożył. to że odbyłeś trening i zjesz kebaba, to nie znaczy, że będziesz rósł, czy chudł w zależności od efektu.
  • Odpowiedz
@ChudyEdd: ja nie liczę żadnych kalorii i nie jestem pseudofitnesiarzem bo jest na to moda, ćwiczę od gimbusa na swojej siłowni w piwnicy, wiem co jeść żeby dobrze wyglądać i dobrze się czuć i mi to wystarczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@OpentanePento: @Lowca_motyli: @lalalaczek: On nie ma żadnej diety, #!$%@?ł jedzenie od widzów, które mu zamówili. A tak poza tym moi mili. Jezeli jest się na redukcji i byłeś na treningu o godzinie 20:00 to je się niskokaloryczne jedzenie, typu serek, typu jakaś mała ilość makaronu, albo nie je się nic, bo jak chcesz schudnąć, wracając do domu po 22:00 i #!$%@?ć co popadnie, jak organizm nie
  • Odpowiedz
@lalalaczek: Właśnie, wiesz co jeść, znasz swój metabolizm, i nie mów mi, że nie jesz tak jak tucznik, byle co byle gówno. Niby jest powiedzenie "jedz co chcesz, wyglądaj jak chcesz" ale jak się trenuję więcej niż 1 dziennie czy 2 razy w tygodniu, powinieneś zrozumieć o co chodzi, jak trenujesz.
  • Odpowiedz