Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz w życiu ukończyłem Wężożercę. Ależ ta gra jest wypaśna, mało jest gier w których czułem taką wypaśność. Fajny był motyw jedzenia, gdy upolowany wąż, szczur czy nietoperz był całkiem zjadliwy, a najgorszym gównem była ruska konserwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szkoda że nie ma co liczyć na remake w Fox Engine, bo fajnie byłoby to przeżyć jeszcze raz tylko z cutscenkami w jakości jak z tego nieszczęsnego automatu do pachinko za który #fuckkonami. Teraz pora na Peace Walkera i liczę na równie pozytywne odczucia.
#gry #mgs3 #ahideokojimagame
Pudeukocica - Pierwszy raz w życiu ukończyłem Wężożercę. Ależ ta gra jest wypaśna, ma...
  • 9
@Pudeukocica to jest w ogóle grywalne? trochę się wkręciłem w historię ale wszystko obejrzałem na YouTube w formie filmu z cutscenek bo #!$%@? mgs4 zostawił po sobie jak najgorsze wrażenie, zero przyjemności z gameplayu i nie kupiłem reedycji 3 w hd. Ale za to 5 zajebista pod względem grywalności ale tam wszystkie cudtscenki użyli w trailerach.
@hieronimgieroslawski: Ja się ogólnie długo przekonywałem do całej serii, bo nigdy nie miałem cierpliwości do skradanek. Akurat niedawno skuszony ceną kupiłem HD Collection na PS3, ale zacząłem od pierwszego MGS (dwie pierwsze części na MSX nadal są dla mnie ciężkie do przełknięcia, mimo iż lubię ośmiobitówki). I muszę przyznać że nie spodziewałem się że skradanki mogą być tak grywalne i wkręcające dla takiego ignoranta jak ja. Ilość rzeczy które można tam
@Pudeukocica: Tylko po Peace Walkerze zagraj w 4 a dopiero potem w piątkę :P A co do Snake Eatera to ogólnie jest moim zdaniem najlepsza część serii i w ogóle jedna z najlepszych gier jaka powstała. A w ogóle jeśli uważasz że tutaj filmiki są długie to dopiero się zdziwisz jak zaczniesz czwórkę i zobaczysz że tam jest filmik który trwa praktycznie godzinę XD Do tego kilkuminutowe filmiki ze smażeniem jajecznicy
@Pudeukocica: Portable Ops jest niekanoniczne ale słyszałem też że to taka sporo gorsza wersja Peace Walkera ;v W Acidy nie grałem ale to też niekanoniczne i do tego strasznie dziwne się wydaje xD Ale Revengeance szczerze polecam bo to świetna gra i do tego też rozwija trochę postać Raidena :P
Asterling - @Pudeukocica: Portable Ops jest niekanoniczne ale słyszałem też że to tak...